Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról kamaszok?

Figyelt kérdés
Kamaszok! Ti szeretnétek tetoválást? Ha igen mit és mikor és hova? A szüleitek hogy állnak a dologhoz? Kort és nemet is légyszi!
2013. júl. 5. 20:16
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ha van komoly elképzelésetek képet is tudnátok küldeni?
2013. júl. 5. 20:18
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szeretnék. Amikor lesz pénzem és ténylegesen akarok. A szüleim nem tudnak róla, de gyakorlatilag 'nincs közük' hozzá, mivel 18 vagyok. De természetesen ha arra kerül a sor kikérem a véleményüket.

A hátam felsô részére szeretném, kicsivel a nyak alatt. 3 szót: Veni, Vidi, Vici


18F

2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Én a felkaromra szeretnék a váll alá. A kutyámról :) Meg még szeretnék,de még nem tudom a többit ,de vagy 5-öt vagy többet:) Anyum elfogadja apummal meg nem tartom a kapcsolatot :D de a többit az alkarom belső részére,vádlimra,mellkasomra,bordámra:D 14/L
2013. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Igen szeretnék :) csuklóra: open your mind before your mouth

akkor van egy történet amiből egy karakter nagyon megfogott és ilyesmit szretnék a vállamra: [link] vagy ilyet: [link]


lábfejre ilyet: [link]


meg még majd eldől, hogy az idő miket varr belém lelkileg és ezeket fogom testileg kifejezni

2013. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Utolsó, ne haragudj de nekem ezek egyáltalán nem tetszenek, nagyon morbidok. Persze ízlések és pofonok!!:) Nem bántásból írtam. Egy dollár-jelről mi a véleményetek? Nektek a pénzen kívűl mint tetoválás mi jut eszetekbe?
2013. júl. 5. 21:30
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretnék, max hennát, vagy ilyesmit, ami nem marad meg örökké. Semmi értelmeset nem tudok, amit majd felnőtt, vagy akár öreg koromban is büszkén fogok viselni. Ainek van ilyen, annak tetszik, h van tetkója. De látok több kamaszt is, akik nagyon nem gondolták át, hogy pár év múlva majd gáz lesz, ami most esetleg menő rájukvarrva.
2013. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretnék,nekem nem tetszik..

16/L

2013. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek és szeretnék lábra és hátra, csak előtte meg kell győznöm magam,hogy nem hozok hülye döntést. (nehezen szánom rá magam a változásra, hiába van ami már több éve a fejemben van, szerintem még pár évig fontolgatni fogom)

A divat tetkóktól egyébként a falat kaparom, végtelen jel a csuklón, we are infinite felirat meg ilyenek.


Szüleimet nem érdekli, már korábban is megmondták, az én testem és ha lesz akkor az én pénzem megy majd el rá,csak annyit kértek,hogy ha lesz jól gondoljam át,hogy mit és hova mert hátráltathat munkatéren.

A véleményüket azért majd én is kikérem a mintával kapcsolatban.

18/l

2013. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én szeretnék majd, 18 éves korom körül. Valami zenével kapcsolatosat szerintem, de még nincs pontos elképzelésem, hogy mit és hova. Majd az idő eldönti.:)

15/L

2013. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szeretnék. Mindenképpen 18 éves korom fölött, szerintem a 30-22t megvárom vele, hogy biztos legyek benne, hogy szeretném.

Az, hogy hova, attól függ majd, akkorra mennyire lesz elfogadott a tetoválás. Ha jól alakul a dolog, akkor szeretnék egy egész kart beborító darabot, még nem tudom mit.

Valamint egy Triadot ( [link] ) vagy ígya nyakamra, vagy a tarkómra. Ez a kedvenc bandám logója, nagyon sokat jelentenek nekem, ők, a zenéjük, és a többi rajongó. Persze ha most lehetne se varratnám magamra, ki tudja, mi lesz pár év múlva.

Tőlük, és két másik kedvenc együttesemtől tervezek dalszöveget.

Ezeken kívül a lábfejemre is lehet varratok valamit, valamint a combomra tetszene egy nagy darab.


Szüleim nem állnak jól hozzá, nem is azt mondom, hogy 18 fölött semmi közük hozzá, amit teszek, inkább remélem, hogy elfogadják, hogy nekem ez tényleg tetszik.


Nem tudom, mi fog megvalósulni ebből, a profi művész elég drága, de remélem, összejön. :)


Idős koromban meg nem az lesz a lényeg, hogy akkor is 100%-ban szeressem, és egyetértsek a tetoválásommal. Viszont ha ránézek, eszembe fognak jutni az emlékeim, hogy anno milyen sokat jelentett nekem egy banda.


15/L

2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!