Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról kamaszok?

Figyelt kérdés
Kamaszok! Ti szeretnétek tetoválást? Ha igen mit és mikor és hova? A szüleitek hogy állnak a dologhoz? Kort és nemet is légyszi!
2013. júl. 5. 20:16
1 2 3 4
 31/31 Yellowbanane1012 válasza:
Bár en nem vagyok kamasz (22L) nekem nagyon tetszenek a tetovalasok, nagyon tetszik hogy ez egy 5000 evre visszanyulo hagyomany. Szerintem komoly onkifejezessel bir, nekem is van 4db nyak, kezfej, labfej, es felkaron. En nem csak a jelentes miatt csinaltattam, egyszer elunk... Elcsepelten hangzik, de nem fogom csak azert nem megtenni valamit, mert jajj igy nem lesz x munkam. Nem a munka miatt elek. Bar a divattetkok nekem rohejesek, ol.: Vegtelenseg jel, never give up , freedom stb. Maga a tetovalas orok divat lesz mint a farmer, es nem csak a megcsinaltatasahoz, de az ertelmezesehez es toleralasahoz is kell egy elemi intelligencia.
2017. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!