Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról kamaszok?

Figyelt kérdés
Kamaszok! Ti szeretnétek tetoválást? Ha igen mit és mikor és hova? A szüleitek hogy állnak a dologhoz? Kort és nemet is légyszi!
2013. júl. 5. 20:16
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én most csináltattam egy kb 2cm-es tetoválást a csuklómra a nevem kezdőbetűjével. szép motívum, ha akarom nem látszik, ha akarom igen és nagyon tetszik. anyu simán belement (ő vitt el), apu nem annyira, de végül neki sincs baja vele. örülök hogy megcsináltattam! 17/L
2013. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én majd szeretnék ,de csak kicsiket és csak azért mert fontos jelentőséggel bírnak.. Szóval neveket, és szavakat..

Anyumék azt mondták ha nagykorú leszek, akkor bele vághatok :)

13/L

2013. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tetszenek a kisebb, diszkrétebbek tetkók. A nagy, durvák távol állnak rólam, de ha van valakinek, akkor róla csak emiatt nem alkotok rögtön negatív véleményt.

Szeretnék majd, 18 éves korom körül.

Egy macskát a lapockámra (nem túl pontosan kidolgozottat, hátulról nézve, tehát csak az alakja és a kacskaringós farka látszana), egy violinkulcsot a bal csuklómra, és egy nagyon kicsi szívet a bal gyűrűsujjam jobb-belső oldalára. Elég tucat mindegyik. De az első kettő a személyiségemhez tartozik, leír engem (macskabolond vagyok már nagyon régóta, 6 éves korom óta zongorázok és énekelek, komolyabb szinten). Egyébként ezt a két tetoválást már kb 11 éves koromban eldöntöttem, hogy magamra varratom, durván 5 éve kitartok mellettük. A szívnek nincs semmi története, szimplán tetszik ott egy picur tetkó.

Ahol még nagyon bejön, ha van valakinek az a csípőtájék, nagyon esetleg boka.


16L

2013. júl. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

believe in yourself.

tudom,tucat,de nem,ez nekem sokat jelent.

16/L

2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban senkinek nincs és nem is rajonganak érte túlzottan. Ennek ellenére nekem nagyon tetszik hogy valaki elhatározza magát és egy meghatározó dolgot ami jellemző rá magára varrat. Én is szeretnék majd, de még nem érzem azt hogy megértem rá. Mániákus motorimádó vagyok és szeretem az állatokat sok macskánk van, így egy motor formát ( [link] ) szeretnék és egy macskát ( [link] [link] az ilyen macska ábrázolások nagyon tetszenek) persze nem ugyanezeket mint amik a képen szerepelnek, mert nem szeretem ha valaki ugyanazt tetováltatja egy életre magára amit más már visel.

Ha magamravarratom valamelyiket vagy egyszer mind a kettőt olyan helyre fogom ami nem látszik pl.: a csípőmre szeretném olyan helyre rakatni ahol én a saját szememmel látom és nem tükörből vagy képről a kész művet.

2013. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

# 25


Fiú vagy lány vagy?:)

2013. júl. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Már van, lassan egy éve... Akkor még a 15-öt sem töltöttem be, mikor készült, most a 16 felé közelítek. Nem bántam meg. Mivel ugye 18 alatt szülői engedély kell, egyértelmű, hogy a szüleim nem ellenezték (illetve apa még nem tudja, mivel vele alig van kapcsolatom). Lány vagyok. Ha érdekel, milyen, privátban küldök képet.
2013. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
25-ös vagyok és lány :D
2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok lány , én nekem lesz tetkóm és ezt a szüleim is tudják nekik nincs semmilyen tetkójuk nyáron csak Hennázunk :D Am teljesen normálisak én is jó tanuló vagyok tehát nem az hogy cigi meg minden, ők sem cigiznek ,elsőnek nem tudom hogy mondtam el nekik de egész jól fogadták csak mindig azt mondják hogy előtte ők is had szoljanak hozzá miellőt hozzáfogok de ezt kb 3 év mulva akarom és akkoris nem ilyen durva tetkókat hanem a Lovamat :)
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Ha szépen van megcsinálva akkor jó.

Én az elsőt 16 éves koromban csináltattam a lábamra pár sort. Nem rég csináltattam a mellkasomra és a hátamra is. Kézre sajnos nem lehet a szakmám miatt.A szülők először nem voltak oda az ötletért de aztán bele nyugodtak.

18/F

2014. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!