Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szólnátok...

Kamaszok, mit szólnátok hozzá, ha buszon valaki csak úgy odamenne és elkezdene beszélgetni veletek?

Figyelt kérdés
Akit maximum csak látásból ismertek, láttátok már párszor, de nem tűnik bunkónak, akkor szívesen beszélgetnétek vele, vagy inkább elzavarnátok?
2013. jún. 25. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
nyugodtan csináld meg, a legtöbben szivesen fognak bezsélgetni ha egyedülálló és tetszel is neki akor bármi lehet belőle. De akkor is angy eséllyen azért szóba áll veled ha van párja csak akkor nem lesz több beszélgetésnél.
2013. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
én nem bánnám
2013. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én kifejezetten szeretem ha odajönnek hozzám (főleg ha szimpatikus ember). Egyedül olyan unalmas buszozni,persze lehet zenét hallatni,nézelődni ilyesmik,de sokkal jobb és gyorsabban telik az idő ha valakivel tudsz beszélgetni:)
2013. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
elhajtanám. nem véletlen hallgatok zenét vagy olvasok. nem barátkozni vagyok a buszon vagy egyéb járművön, hanem azért, mert a-ból b-be akarok jutni.
2013. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék, főleg ha már ismerlek úgy látásból. Mondjuk ha totál idegen lennél, lehet hogy nem repesnék az örömtől, de semmiképp nem zavarnálak el.
2013. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Elzavarni biztos nem zavarnám el. Ha fullra nem ismerném az illetőt pl. még látásból sem, akkor azért azon meglepődnék, de mint említetted, ha látásból ismeritek egymást szerintem nincs akadálya.
2013. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is örülnék ha odajönne valaki beszélgetni, ha szimpatikus. :) Van barátom, tehát nem "olyan" ismerkedés lenne belőle, csak barátkozás. Én élvezném, szeretek beszélgetni. :)


16L

2013. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Életem legjobb buszos beszélgetését egy vadidegennel folytattam.
2013. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha látásból ismeritek egymást, akkor miért ne? Ha látványosan elzavar vagy rájátszik, akkor egy bunkó. Ha egy vadidegen elkezdene hozzám csak úgy beszélni, akkor azért eléggé meglepődnék.
2013. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha látásból ismerem,beszélgetnék vele.

Nem zavarnám el.


Ha szimpi,akkor örülnék neki.

2013. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!