Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról kamaszok?

Figyelt kérdés
Kamaszok! Ti szeretnétek tetoválást? Ha igen mit és mikor és hova? A szüleitek hogy állnak a dologhoz? Kort és nemet is légyszi!
2013. júl. 5. 20:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam, 20-22t :)
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben lesz(nek) gyereke(i)m,vele/velük kapcsolatosan biztosan fogok tetováltatni egy annyira nem látható helyre(tehát pl nem csuklóra)egy kisebbet :)


Szüleim nincsenek oda a tetkókert,de mire odaerek már reg 18 felett leszek :D

17/L

2013. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
35%

Igen, szeretnék. A macskámról egy portrét a bordáimra vagy a combomra, illetve egy dalszövegrészletet a lapockámra.

Anyu tud róla, neki van tetkója, és az én ötleteimet sem szólja le, apának még nem említettem.

16/L

2013. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Megmaradósdi rendeset nem, de olyan hennát vagy hogy hívják,na azt igen.


Szeretnék egy feliratot: Isn't it beautiful, when things just... works?


Esetleg egy ilyet: Két ütem, két kerék, dupla élvezet!


De ottmaradósat nem, ezek már most is zavarnának, csak úgy egy időre tetszene...:)


15/F

2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
En kamaszkoromba csinaltattam egyett most 26 vok es szeretnem at tetovaltani hogy elfedjem..nagyon rossz dontes volt fiatalon..anya tudta nelkul tettem..egy kinai iras 3 jel.senki nem tudja mit jelent de ma mint csalados anyukat nagyon zavar..szoval jo dolog a tetko..nekem tetszik..csak erre is meg kell erni.
2013. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, de magamon nem tudom elképzelni. Ha netán lesz, majd 30 körül. Szüleim utálják.


16/F

2013. júl. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretnék, de csak fejben, mert betegesen félek a tüktöl. Egy kelta kereszt jöhetne szóba, mert egy számomra fontos embernek is van egy kelta kereszt a bal vállán. Én is oda tervezgetem. De majd ha idösebb leszek, 19-20.

14/L

2013. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én szeretem a tetoválásokat, szerintem nagyon szépek, feltéve, ha valaki nem divatból varratja magára őket, hanem mert tényleg jelent számára valamit az adott kép/szöveg.

Nekem most nincs úgy semmi konkrét vágyam, és feleslegesen nem is varratok magamra semmit, de ha valamiről úgy gondolom, hogy ezt muszáj magamra tetováltatni, mert annyira sokat jelent, akkor megteszem!

Ez bőven 18 éves korom felett lesz, akkor pedig már a szüleim ha tiltják, ha nem, úgyis megteszem, hiszen ekkor már tényleg csak rajtam múlik. :) Biztosan nem örülnének neki amúgy.

17L

2013. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én 2-3 éve nagyon szerettem volna, volt vagy 5 ötletem, mindegyik a kedvenc bandámmal kapcsolatban. Egy éve aztán kezdtek kevésbé fontos szerepet játszani az életemben, más dolgok helyeződtek előtérbe, más érdeklődési kör, más tervek, álmok. Úgyhogy nem bánom, hogy nem csináltathattam meg. Akkor 16-17 éves voltam, anyukám nem engedte. Most 19 vagyok.
2013. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én nem akarok. Nem ítélem el azokat akinek van de úgy gondolom h az embernek idős korára már nagyon csúnyán néz ki.


Ha muszáj lenne akkor a bal csuklóm alsó részére tetováltatnék egy kisebb csillagot. De ha nem muszáj akkor inkább nem akarok.

2013. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!