Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek hányra kell hétvégenkén...

Nektek hányra kell hétvégenként hazaérni?

Figyelt kérdés
Hova mehettek el, kikkel? Általában mit szoktatok csinálni? Kort, és nemet! :)
2013. máj. 31. 14:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
Nincs megszabva. De reggel azért szeretnek az ágyban találni.:) 16/L
2013. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
igen bocsánat kimaradt a vessző
2013. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sűrűn járok el itthonról, ha el is megyek akkor mondom, hogy megyek el majd jövök valamikor. Amikor haza érek be nézek anyáékhoz szólok nekik hogy haza értem minden rendben volt. Baráti társasággal szoktunk menni. Sokszor nem is bulizunk csak össze ülünk bográcsozni, kártyázni, beszélgetni. Ha buli van akkor szoktunk inni de csak mértékkel, hogy tudjam hogy hol vagyok. 18/L
2013. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%

Én 14 éves koromtól rendszeresen kijártam közterezni haverokkal...anyának mindig névlistát adtam, hogy kikkel vagyok, de soha nem akarta hogy meséljek róluk, mert tudta, jobb ha nem ismeri őket...na jó tényleg minden szülő rémálma típusú emberkék...xD

Általában 7-8-ra kellett hazaérnem, aminek következtében 10 és fél 11 között hazaestem....általában...


17 évesen kicsit elhúzódott egy buli és elfelejtettem hazatelefonálni, és fél 3kor értem haza hajnalban...na annak nem örültek, de ha szóltam volna előtte, nincs para...


Most, hogy 18 elmúltam (bár anyuék elég szigorúan próbálnak fogni) elmondom, hogy hova megyek kikkel, és hogyha későn jövök csörgök...így tulajdonképpen bármeddig kint lehetek-ha nem engednék, akkor is kint lennék, csak óránként-két óránként telefonálnom kell nekik...



Én akárhányszor kimentem, köztér mellett még kocsmák és koncertek játszottak...(Kocsmát is lejelentettem anyának, mert tudtam bízik bennem annyira, hogy nem iszok...)...és most is ha kimegyek köztér-kocsma-koncert...:D


18/L

2013. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
52%

Mivel nem városban lakom hanem faluban, ha bemegyek a barátokkal csavarogni akkor vagy utolsó vonattal (22:40) vagy hazacsörgök, hogy csak a hajnalival (4:35) jövök haza. Ha koncertre megyünk akkor a hajnali 5:40-el jövök, télen nyáron.

18/L

2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ..ha buliba megyek hajnali 4-5,ha a barátomhoz megyek 9-10 vagy ott alszok nála,a barátnőimmel 10-11:)de ha kések írok egy smst anyuéknak hogy hol vagyok és mikor megyek.
2013. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
58%
ja és 15/l
2013. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó látszik anyukád nem tud gyereket nevelni,15 évesen ilyen későn hazamenni,na meg bulik, meg a barátodnál alhatsz,elég felelőtlen szülő
2013. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
69%
egy éve együtt vagyunk és nem akkor akarok majd bulizni mikor már gyerekem van,a szüleimet meg ne vedd a szádra,mert véletlenül rálépek ;)
2013. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem jelent semmit,hogy 1 éve együtt vagytok,taknyos 15 évesen a saját ágyadban a helyed,bulizni,nem 15-16 évesen kell hanem 17-18éves kortól,érettségi után és 20on évesen,azt mondok a szüleidről amit akarok,és látom nem tudnak gyereket nevelni,látszik a stílusodon is...
2013. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!