Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek hányra kell hétvégenkén...

Nektek hányra kell hétvégenként hazaérni?

Figyelt kérdés
Hova mehettek el, kikkel? Általában mit szoktatok csinálni? Kort, és nemet! :)
2013. máj. 31. 14:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%

nem szokták megmondani. szólok hogy elmegyek, ha tudom hogy mikor jövök haza akkor mondom, ha nem tudom, akkor csak annyit mondok, hogy " majd jövök". kicsit értelmetlen lett, de másképp nem tudom megfogalmazni :D esetleg ha mág este 9 körül sem keveredtem elő, akkor vagy én, vagy anyu felhív, és akkor megmondom hogy mikor megyek haza... :) van hogy 10-11ig is kint vagyok, ez változó :) barátokkal vagy a kutyámmal megyek el sétálni. :)


16/l :)

2013. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nem szeretek egyedül éjszakaizni, ezért általában vagy a barátomnál, vagy a barátnőmnél alszom. Ha esetleg mégis egyedül mennék, akkor igyekszem az utolsó metrót elérni :)

17/L

2013. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem nagyon szokták megmondani, hogy mikorra érjek haza, tudják, hogy vigyázok magamra, ha jó a hangulat van hogy hajnal 3-4 körül megyek csak haza és akkor sem szólnak. :)

17/l

2013. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
58%

Általában 11 körül.

Barátaimmal szoktam elmenni, kocsmában megiszunk 1-2 sört vagy fröccsöt.

16/L

2013. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
33%
Ez most tök komoly? 16-7 évesen oda mentek ahova akartok, azt csináltok, amit akartok és majd méltóztatsz hazamenni, ha épp úgy adódik? Ha felhívnak, akkor megmondod, hányra mész haza? Eddig csak sejtettem, hogy nagy a baj mostanában a tinikkel, de most már látom, miért. Nincsenek itt olyan szülők, akiknél esetleg szabályok is vannak? Úgy látom, hogy a mai modern gyereknevelés csak abból áll, hogy életben tartsa a fiatalokat. Többet nem jelent. N29
2013. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégeken általában nem szokott esti programom lenni, ha mégis, akkor attól függ a hazaérkezés ideje, hogy kivel és hová megyek. Például ha a barátnőimmel megyek a városba fagyizni vagy sétálni, akkor 9 körül kell hazaérnem. Ha kések, akkor meg felhívom anyukámat, és mondom hogy mennyit és miért kések.

Inkább a pizsipartik vannak hétvégén, akkor meg általában délután megyek, és értelemszerűen másnap délelőtt jövök haza.

2013. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hopp, az lemaradt hogy 14/L.
2013. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

5ös válaszoló

Én megértem a te álláspontodat is, mint felnőtt. Viszont annyiban megtoldanám a mondandód, hogy a szüleim mindig tudják hova megyek, mit csinálok, kinél alszom. Ők is jobban szeretik, ha például egy koncert után inkább olyanhoz megyek, aki közelebb lakik, és nem kell éjjel mászkálni. Ha én lakom közelebb(ilyen is eddig egyszer fordult elő) akkor hozzám jött egy barátnőm. Bíznak bennem, mivel mindent el szoktam mesélni. Ha hülyeséget csinálok(nem gyakori, de mindenkivel előfordul) akkor természetesen az sem kivétel ez alól, elmesélem, és meghallgatom anyum véleményét. De mivel tudják, hogy megbízható vagyok, vigyázok magamra, és eddig még semmi bajom nem volt, nem bánják, ha hétvégente elmegyek egy kicsit szórakozni a barátaimmal. (ismerik a legtöbbjüket, bár elég nagy társaság, ezért értelemszerűen nem mindegyiküket, és kedvelik őket, a barátomat szintén)

2. válaszadó voltam.

2013. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Mindig más. Ha barátnőmnél van házibuli, aki egy utcányira lakik tőlünk, akkor általában akkor jövök, amikor akarok. Ha elmegyünk a közeli bárba akkor olyan éjfél körül ajánlott hazaérnem. Ha meg a város másik felén vagyunk kint (barátnőméknek van egy ilyen hétvégi háza, oda néha kijárunk) akkor meg elmegyek itthonról, a helyszínen egyeztetek a többiekkel és hazaszólok, hogy pl 2-kor indulunk, mert akkor egyszerűbb együtt jönni a taxival, mint külön. Ha meg átmegyünk a másik városba bulizni, akkor reggel az első vonattal jövök, 6 körül vagyok itthon. Ez így megy egy 2-3 éve.

19/L

2013. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
De jövőre "szabadulok" Pestre, albérlet, egyetem... Úgy érzem nem sokat fogok bulizni járni, max félévente egyszer, de akkor aztán alaposan, és reggelig haza se megyek :D
2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!