Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek hányra kell hétvégenkén...

Nektek hányra kell hétvégenként hazaérni?

Figyelt kérdés
Hova mehettek el, kikkel? Általában mit szoktatok csinálni? Kort, és nemet! :)
2013. máj. 31. 14:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gyakran eljárni hétvégén este, de olyan 10-11 körül mindig haza kell érnem, de azért az ottalvást is megszokták engedni.
2013. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

(Nyárról beszélek, télen csak itthon punnyadok...)

Hát én nem szoktam kimaradni sokáig, ált. 19-20 óra körül hazaérek. (Ilyenkor még simán világos van.)

Viszont én úgy érzem az őseimben valahol 22-23 óra körül van az a határ, amire haza kell érnem. Ennél tovább nem is voltam kint soha, bár este 10-ig nyáron többször elvagyok, mert imádom a mozit, és általában esti vetítésre megyek. (Bár igaz, hogy mehetnék korábbira is...)


Amúgy gyakran megyek ki néhány haverral (csajok-fiúk vegyesen) dumálni, lesétálunk dunapartra, felülünk a hídra stb. ezzel sokszor elvagyunk este hétig... De nagy bringás vagyok, és mivel nyáron dög meleg van, olyan este hat körül megyek el, és fél kilencre térek vissza.


Ha esetleg már úgy gondolják, hogy ideje hazamennem, felhívnak, és szó nélkül egyből indulok. Persze mindig tudják, hogy kikkel, és nagyjából merre vagyok.


15/F

2013. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

Nincs megszabva, akkor megyek, amikor a többiek is.

Oda mehetek, ahova akarok, nem is tudom, ez mért lenne megszabva. Barátokkal, ki mással? :D

Inni, bulizni, cigi mellett értelmes beszélgetéseket folytatni már kicsit beállva. --> ez az átlagos, de szokott lenni enyhébb/durvább is, függetlenül attól, hogy szórakozni megyünk, vagy csak "kocsmázni", vagy "pizsipartizni" (hülye szó)


16L

2013. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy 15 éves korom óta szoktam eljárni hétvégente ide-oda,a gimi első évének végétől. Az elején úgy 10-11 fele itthon kellett lennem,aztán ez kitolódott az utolsó buszig,amivel éjfélre érek haza. 17 évesen már jöhettem egyedül èjszakai busszal, és úgy 1-2 éve meg mindegy, amikor jónak érzem. Ha úgy döntök, hogy nem itthon alszom hanem valakinél aki közelebb lakik a helyhez ahol voltunk akkor viszont mindig időben hazaszólok. Régebben sokszor volt hogy anyukám vagy apukám hazavitt, úgy 16-17 éves koromig. Nem értem amúgy hogy miért kérdezted meg hogy kikkel vagyunk ilyenkor, nyilván a barátainkkal :D bár van hogy csak 1-1 emberrel vagyok. Általában beülünk valahova, esetleg elmegyünk bulizni, vagy koncertre.
2013. jún. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az kor és nem nekem is lemaradt :D 19/l
2013. jún. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
26%
Azért ez gáz,igaza van a 29 éves válaszolónak a mai szülők nem tudnak gyereket nevelni,csak eltartják azért 16 évesen baromira nem kéne kint kószálni meg csak úgy akármikor hazamenni 18-19 évesen(ha otthon lakik a gyerek) oké,hogy szólsz hová mész,nem kérsz engedélyt de szólsz ha későn jössz de azért 15-17 évesen ez túlzás.
2013. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"baromira nem kéne kint kószálni meg csak úgy akármikor hazamenni 18-19 évesen"

Ember, felnőtt nő vagyok jogilag, 19 évesen nehogy már ne mehessek el szórakozni. Jövőre már itthon se fogok lakni. Vagy szerinted meddig kéne itthon ülnöm és este 9-kor lőni a pizsit?

2013. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

# 17


Most rendesen félreértetted, amit írt, nem figyeltem, de szerintem vesszőhiba, ő ugyanis azt a 15-6 évesekre írta, a 19 évesekre azt írja, hogy oké, hogy bejelented, hogy elmész és kész...

2013. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

asdf2

Igazad lehet :D Ha ez a helyzet akkor nem szóltam :D

2013. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
51%

# 19


Csak gondoltam szólok, mielőtt egymásnak estek.:)

2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!