Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégenként nálatok mikor...

Hétvégenként nálatok mikor kel fel az anya és az apa? Általában az anya kel korábban a gyerekekkel és az apát hagyjátok aludni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan családokra gondolok, ahol az anya otthon van a gyerekekkel, az apa meg dolgozik.
2012. márc. 4. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nalunk a hetvege nem kulonleges, mert a ferjem dolgozik hetvegen, hetkozben van szabadnapja.

Mivel ejjel er csak haza, igy a szabadnapjat koveto reggel meg alszik a szokasos rend szerint (kb 10-ig), en ebredek a gyerekekhez (kb hetkor), de masnap, amikor mar idoben elaludt a ferjem is, akkor felebred O is a gyerekkel egyutt.

Gondolom ha hetvegen lenne szabadnapos akkor is igy tortenne. De van, hogy tovabb alszik.

Megmondom oszinten, nekem mindegy, mert korankelo vagyok, en mar hattol nem birok tovabb aludni.

2012. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én, anya kel a fiunkhoz fél 8 körül. 1 éves
2012. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk apa kel, tegnap 7-kor, ma háromnegyed hatkor. Imádom is érte a drágát! :)
2012. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem nincs is itthon hétvégén csak elvétve.

3 gyerek van, mindig én kelek hozzájuk reggel is éjjel is ...

Soha egyetlen egyszer se ajánlotta még fel a férjem hogy na akkor én aludjak ő meg felkel hozzájuk...ez van.

2012. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi be szoktuk osztani.

Tegnap pl én keltem a fiunkkal fél 7 körül, apa pihent 9-ig, ma apa kelt, és én szunyálhattam fél 9-ig. Nekem jól esik ez a kis plusz pihi, mert szakdolgozatot írok, és mivel nappal nem tudok vele haladni, éjszaka írom, általában 1-2-ig. Hétköznap a párom 7 körül kel, készülődik a munkába, és a gyerkőcöt is lefoglalja addig, így hétköznap fél 8 körül kelek.

2012. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Férjem minden 2. hétvégén dolgozik, pl most is, így ő már hajnal 4-kor elment.

De ha itthon van általában tovább alszunk. Vagyis nálunk úgy néz ki, hogy a fiunk ébreszt minket 7-kor. :)

2012. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az esetek 99,9%-ában én kelek a gyerekhez 6 körül minden nap. A kedves párom most tipegett be a szobába, hogy felkelt :-)
2012. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A két hétvégi napot felosztottuk egymás közt, szombatonként én kelek a gyerekekkel és vigyázok, hogy ne zavarjuk a páromat, vasárnap viszont a párom kel fel és én alhatok ameddig jólesik.


Nekünk ez működik és abszolút igazságos. :)

2012. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 2 éves fiam óramű pontossággal fél7-kor kel, akár hétvége, akár nem. Mivel nagyon apás, mindig apát hívja. Ekkor a párom átmegy, vagy az esetek többségében a fiunk jön át. Itt a nagyágyon még eldödörgünk, én még hunyok, általában inkább apával van játszás, összebújunk, mesét nézünk stb. Én nagyon nehezen kelek fel, általában már a fiam és a párom fent vannak (pakolásznak, átöltöznek, kávét, tejcsit hoznak stb) én meg még mesét nézek :o)) Valamikor 8-9 között szoktunk reggelizni.
2012. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig én (anya) kelek föl a gyerekekkel, akármilyen nap van. De nem okoz gondot, mert alapvetően koránkelő vagyok.
2012. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!