Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégenként nálatok mikor...

Hétvégenként nálatok mikor kel fel az anya és az apa? Általában az anya kel korábban a gyerekekkel és az apát hagyjátok aludni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan családokra gondolok, ahol az anya otthon van a gyerekekkel, az apa meg dolgozik.
2012. márc. 4. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szombaton en dolgozok(az anya)igy 6tol 6ig otthon sem vagyok.Vasarnap en kelek fel hamarabb mert o hajnalig jatszik a gepen de szerencsesek vagyunk mert a 15honapos lanyunk nem kel fel fel9elott.Van hogy 10kor kelunk.Most meg aludhatunk mi is de hamarosan jon a kisteso es nem lesz sokaig alvas ha mindennel vegezni akarok vasarnap.
2012. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen volt az éjszaka. Ha sokszor keltem a kicsihez, akkor automatikusan apa kel fel hozzá. Ha nem volt vészes, akkor megint két verzió van: ha korán kel a lánykánk, akkor szombaton apa alszik tovább, vasárnap én. De ha fél 8 körül ébred, akkor együtt kelünk fel mindhárman.
2012. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A férjem szombaton dolgozik, 8-ra megy. Vele ébredek, vagyis előtte, mert készítem a reggelit. A kislányunk (3 éves) szintén felébred legkésőbb fél 8-ig.

Vasárnap sem alszunk tovább, max 8-ig. Általában szintén együtt ébredünk.

2012. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában mindketten felkelünk akkor, amikor a kislányunk (fél 7-7 körül). Nagy ritkán alszik vmelyőnk tovább.
2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általában a férjem kel hétvégente, mivel hétköznap 6-2-ig dolgozik, így annyira megszokta az 5 órási kelést, hogy hétvégén is ébred. A fiunk mostanában 6 körül szokott kelni, én úgy 7-ig alszom még :)
2012. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!