Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi baj lehet velem? :/ 14/L

Mi baj lehet velem? :/ 14/L

Figyelt kérdés
egy éve kezdődött, hirtelen szomorú lettem meg depressziós, bamba és szűkszavú.régebben vidám voltam, nevetgélős, és most mindig fáradt és lehangolt. próbálkoznak a szüleim és én is magamat jobb kedvre deríteni, de nem sok az eredmény eddig.ez a kamaszkor miatt van? lehet vashiány? és lehet a heti 10 db kétórás intenzív edzéstől? élsportoló vagyok, de már azt is "meguntam," pedig nem vagyok olyan rossz..HELP!

2013. máj. 28. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszoloknak, de már megoldódott a problémám.. egy betegség szövődménye fáradságomés a gyengeségem, lehangoltságom, ami már kezelés alatt áll, remélem lelkileg is megyógyulok. megy a zöld mancs
2013. júl. 12. 18:29
 12/12 anonim ***** válasza:
velem is ez volt. én abbahagytam és nagyon megbántam ... ja meg a lehangoltság .. az azóta is megvan .. egy éve .. :( szerintem ne hagyd abba a sportot csak lehetne egy kicsit kevesebb edzés ,nem biztos ,hogy fáradt lennél , mert lehet ettől van 14/l
2014. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!