Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anya nem volt...

Szerintetek anya nem volt velem tul szigoru?

Figyelt kérdés
Del utan 10-kor le mentem kajalni es le szidott mert neki holnap del elott 4-kor mar kelni es hogy ne maszkaljak mar annyit kajaljak meg oszt aludjak,le mentem kajalni,el mentem fogat mosni anya el kezdett kopogni az ajton fel hivott hogy most zarjam le a gepet aludjak meg nezzem mar meg mennyi az ido keso van,ra neztem az orara es 21:56 volt nem ertem miert volt igy ki akadva de mondjuk meg is ertem egy reszrol. A hazunk ugy van hogy mindenkinek sajat szoba a felso emeletwn,anya es apa eggyut en meg a melletuk levo szobaban,alattunk levo emeleten a furdo szoba,a foldszinten meg a komyha. Szerintetek?
2013. febr. 19. 23:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk. na most menj szépen aludni, holnap iskola és te még negyedtizenkettőkor is netezel! hát édesanyád minek nevel téged te gyerek?
2013. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Édeske! Nem csak délelőtt, és délután van. Hanem reggel, este, éjjel, és hajnal is. Te este 10-kor mentél enni, anyukádnak pedig hajnali 4-kor kell kelnie. Az bizony korán van! Biztos zörögtél, vagy a fény zavarhatta meg anyukádat az alvásban. Nem volt szigorú az anyukád, egyrészt mert este 10-kor már nem igazán egészséges enni, másrészt pedig gondolom holnap Neked is suli,úgyhogy már aludnod kéne.
2013. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a két válaszolónak :))))
2013. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

délután 10, délelőtt 4? :DDDD

feldobtad a napomat :D

2013. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Tök jó, hogy neked a 22:00 az délután :) azt hittem rosszul látok! :)))) Anyádnak igaza van! Ha 4kor kelnél, te is kikérnéd magadnak a motoszkálást 22:00kor. Próbáld ki egyszer! Komolyan! Aztán nézz rá anyukádra, aki így él! Utána meg magadra, aki nem értette meg a reakcióját! Szép!
2013. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A helyesírásod alapján max. 8. És a kérdésedre válaszolva: anyukád nem volt túl szigorú.
2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 senior24 ***** válasza:
96%

Anyudnak ebben igaza volt!!!Te nem tudod h mit jelent hajnali négykor kelni!!!!Tényleg egyszer próbáljátok ki!!!Azt hiszem ki is kérdnéd magadnak a mászkálást meg a fényt is a lakásban.Tudod szeretne aludni h legalább pár órát aludhasson és valamelyest emberi kinézettel állitson be a munkahelyére h aztán a keresett pénzéből kinyalja a s'egged!Tényleg igaz a mondás a mai kis tinikre.Jogotokat érzitek mindenhez de felelösségetek az már nincs.

Egyébként tényleg.hány éves vagy?Mert én max 10-nek nézlek.Ja és nem éjjelek éjjelén kellene netezni!Meg like-olgatni a face-en.Képzelem hogy tanulhatsz.

2013. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jol van na lenyeget ertitek. Elso valaszolonak meg mondom itt suli szunet van egy hetig. Nem voltam nagy zajjal,direkt sotetben szoktam le menni a lepcson.
2013. febr. 20. 12:27
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
nálunk is így van kérdező. állandóan balhézok emiatt anyuval mert én 22kor szeretek enni meg most mit foglalkozik ő vele hogy mikor eszek?? aludjon a másik szobában én csak a konyhába megyek ki. remélem a főnöke kifogja rúgni és akkor nem kell neki hajnali 4 kor kellnie és nem fog velem balhézni. és sokkal jobb este netezni meg enni
2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A tinédzserek önzése tényleg ilyen mértéket ölt? Azért rúgják ki anyádat, hogy tudjál este enni meg netezni? És ki a f*sz fizeti a kajádat, amiért akkora pofával mész ki, meg a neten, amit annyira szeretsz éjjel használni, kedves utolsó? Ha én lennék az anyátok, nem hogy nem lenne net este 10 után, de talán még áram sem, ha nem akarom! A pofám leszakad! Gondoljatok már bele, hogy éltek és beszéltek! Minimális tisztelet nem ártana azért!
2013. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!