Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szigorú velem...

Miért ilyen szigorú velem anya? Mit csináljak, hogy elengedjen valahova? Akárhova! (bővebben lent) (16/L)

Figyelt kérdés

Egyik nap mondta anyu,hogy mennyünk el pulcsit venni nekem és mondta,hogy neki csak a szombat délelőtt jó.Én akkor mindig dolgozok, lemondtam a munkámat,h elmehessünk és utána mentem volna próbára és mentem volna bulizni egy másik városba.Anyának eszébe jutott h nem takarítottam és mondta h addig nem mehetek el ameddig meg nem csinálom szoval válasszak. vagy vásárlás vagy buli!mondtam h "saját felelősségre" megprobálom h próba után takarítok és utána ha lekésem a vonatot akk már el se megyek. és erre csak mosolygott...bementem a szobába mondtam h mindjárt kész vagyok. összekészültem megyek ki és kérdezem h mikor indulunk? erre ő:te nem jössz.mondom mert??? és azt mondta erre h azért mert nem fogok takaritani és első a kötelesség blabla...és akkor elkezdtem neki bőgni hisztizni és azt mondtam rá h milyen szemét és gonosz mert ezért mondtam le a munkámat is!ez nem érdekelte,elment én meg még a fejéhez vágtam h vissza se gyere!hozott nekem pulcsit(de nem tetszik...) és azóta ott szivat ahol tud. összeveszett a legjobb bnőjével MIATTAM, mert a bnője azt mondja hogy engem nem szeret ugy mint a többi tesomat mert engem nem vitt el! és azt mondta hogy nem mehetek sehova. most itt van a szünet. kérdeztem h mit fogok csinálni minden nap és erre azt mondta h: hát elmehetsz maximum 10ig. mondom azta qrva:O:O és akk már telt a szünet és kérdeztem h pénteken elmehetek majd egy sz.napi buliba? és rávágta h nem! mondom mert?:O és kiderült h ő ugy értette hogy majd egy napot kiválasztok és akk elmehetek 10ig...a többi nap minden este 8ra otthon kell lennem! na mondom ez nem normális. és tényleg sehova nem mehetek! holnap lesz modellválogatás és el szeretnék menni de természetesen az is más városban lesz és este 10re érnék vonattal haza. és azt mondta hogy az éjszakába nem utazgathatok...blabla és h nem akar elengedni. na mondom lenne lehetőségem erre ettől is megfoszt.és végül előbb megyek mert majd megkérem a szervezőket h hadd mennyek az előbbi időpontra és akkor 8ra leszek otthon...és azt mondta hogy ha nem érek haza időbe akkor EGY ÉVIG SEHOVA nem mehetek. miért ilyen buta?:S én tökre ugy érzem h nem szeret és eltilt a barátaimtól :S:S

(köszönöm mindenkinek a fáradozását aki ezt elolvasta! :)


2009. okt. 28. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ma ez a huszadik ilyen kérdés... Olvass vissza, hasznos válaszokat találsz.
2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Egy elkényeztetett kis liba vagy!
2009. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a gyereknevelés - Problémás gyerekek - Kamaszok kategóriájába kellett volna írni
2009. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Mondhatom nem könnyitetted meg a helyzetünket, mármint az olvasást illetően, ez az egyik hozzáfűznivalóm.

A másik az az, hogy valószinűleg, ha ilyen lányom lenne, mint te, már sikeresen megváltoztattál volna, mert nem vagyok a fizikai bántalmazás pártján, és mindig is azt vallottam, hogy egy gyereket nem veréssel, hanem szeretettel kell nevelni, de hogy én nem tűrném el neked ezeket a kifejezéseket, amiket itt is idéztél, arra mérget vehetnél!

A harmadik hozzáfűzésem pedig annyi lenne, hogy ha nem itt vitatnád meg a problémáidat, hanem a szüleiddel beszélnéd meg, akkor lehet, hogy nem felejtetted volna el, hogy a szülőkkel beszélgetni is lehet, nem pedig csak követelőzni, a jogaitokat hangoztatni, és a szülőket (akik mellesleg szinte semmire nem jók, mert ki tudja milyen indittatásból kifolyólag nem állnak ugrásra készen, hogy a vágyaitokat teljesitsék) pocskondiázni!

2009. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Na én most kész vagyok.....HA én anyámnak azt mondtam volna hogy szemét?????VAgy apám nyírt volna ki abba a pillanatba vagy 10 évig nem megyek sehova.Nem gondolod hogy 16 évesen még mennyire félt téged ettől a szemét világtól??

Az meg hogy nem bírod kitakarítani a szobád és ezért nem mehetsz???Hát legközelebb megtanulod hogy rendet kell tartani aztán akkor mehetsz.És azt ajánlom hisztis pics@ként nem menj modellnek mert seperc alatt vagy kirúgnak vagy úgy kiutálnak hogy magad mész el onnan.

17 évesen kezdtem modellkedni de ott egyet visszaszóltam aztán mehettem a nézőtérre jobb esetben.

21éves leány

2009. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

már nem azért, de lehet kb az egész le kéne írnom.

1. nagyon NEM vagyok elkényeztetett!

2. nem vagyok hisztis p@csa! már bocsi mindenkinek...

3. nem beszélhetünk arról hogy szülők mivel apám elhagyott minket...egy nőért azota csinált még két gyereket és 6 éve pereskednek anyámmal....nem fizet keresztbe tesz ott ahol tud szoval ő tényleg szemét! hazudozik össze vissza meg ilyenek...nincs egy mesebeli életem..na és akkor itt jön hogy hol is vagyok elkényeztetett?mert szerintem az az elkényeztetett, aki mindent megkap és mindent megengednek neki...hát én nem vagyok ez a kategória...

ja és azt kifelejtettem h ez EGY HONAPJA történt már és bocsánatot kértem tőle és ebben az évben csak jó jegyeim vannak és otthon is segitek szoval nem tudom mit tudnék még csinálni.....

2009. okt. 28. 21:46
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

De akkor is az a minimum hogy legalább a saját szobád rendbe tartod hogy ezzel se okozz anyádnak bánatot.Bár lehet neki elég ha leszemetezed...pfffúj de utálom az ilyen lányokat.Remélem találkozunk egy divatbemutatón hogy lelökhesselek a lépcsőn,mert az ilyenekkel mint te néha megesik...

És nem veszed észre hogy félt az olyanoktól mint az apád????

Amúgy meg igen hisztis vagy hiszen te magad írtad hogy hisztiztél.

2009. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Istenem.. ahogy olvastam, rájöttem, hogy én milyen szerencsés vagyok az én lányommal...
2009. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ha már amúgyis ennyire rosszban vagy anyukáddal, akkor szökj, ha menni akarsz valahova. az utána következő pofonokat pedig vállald felnőttesen...

ennyi idősen én sem járkálhattam csak úgy szanaszét a nagyvilágban...

22l

2009. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
De sajnos nagyon is elkényeztetett vagy. Ha az én gyerekem közölné velem, hogy szemét vagyok és vissza se jöjjek, akkora pofont kapna mint ide Jeruzsálem és nem hogy este 8-ig nem engedném el, hanem súlyosan át kellene értékelnie az életét. Akármennyire is kamasz vagy, ilyen hangnemet nem engedhetsz meg az édesanyáddal szemben. Egyébként meg örülj, hogy egyáltalán 10-ig elengednek időnként, mert az iskolában sem lehetsz valami nagy ász. A helyesírásod legalábbis kritikán aluli. És nem eltiltani akar a barátaidtól, hanem egész egyszerűen kordában tartani téged. Mivel fiatalkorú vagy, így ő felel a tetteidért. Ráadásul ha megbeszéltek valamit, amit aztán te nem tartasz be, akkor mégis mit vársz?
2009. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!