Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anya nem volt...

Szerintetek anya nem volt velem tul szigoru?

Figyelt kérdés
Del utan 10-kor le mentem kajalni es le szidott mert neki holnap del elott 4-kor mar kelni es hogy ne maszkaljak mar annyit kajaljak meg oszt aludjak,le mentem kajalni,el mentem fogat mosni anya el kezdett kopogni az ajton fel hivott hogy most zarjam le a gepet aludjak meg nezzem mar meg mennyi az ido keso van,ra neztem az orara es 21:56 volt nem ertem miert volt igy ki akadva de mondjuk meg is ertem egy reszrol. A hazunk ugy van hogy mindenkinek sajat szoba a felso emeletwn,anya es apa eggyut en meg a melletuk levo szobaban,alattunk levo emeleten a furdo szoba,a foldszinten meg a komyha. Szerintetek?
2013. febr. 19. 23:18
1 2 3
 21/24 senior24 ***** válasza:

Tudod nem abból áll ám az ÉLET h buli,kefélés,meg face!!!

Mert k'rva nagy embernek érzed magad,de a legkisebb problémánál rohansz sirva apucihoz!!

SZÁNALMAS!!!

Aztán ha kiszakad az a burok,amiben élsz és megcsap az élet szele,akkor világvége igaz?

:D :D :D

Aztán el lehet mesélni sirva szinészkedve az igazat meg nem mondva apucinak h milyen szemét öszinte emberek vannak a neten,akik megmondták az igazságot de ez nekem fájt,mert az igazság fáj,ezért inkább hisztizek meg megjátszom az áldozatot h aztán amikor átölel apuci és a háta mögött ördögi mosolyt ejtsek,elégedett fejjel h elérted a terved,és kihasználod öt,mint a sz'rt,csak azért h te éjjel nappal a plázában lehess!!!

Kis kétlábon járó sz'rkupac vagy mint a hasonlo fajtáju tinitársaid,akikből egyre több van!!!

2013. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
amúgy senior én most egyetemen hallottam először deriválásról :D
2013. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
bocsi csak másik kérdést is néztem:D
2013. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az agyam szétmállik az ilyen hülyéktől!
2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!