Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire szigorú anya?

Miért ennyire szigorú anya?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal és itt szeretne aludni nálam. Anyát megkêrdeztem és teljesen kiakadt.. Most mitcsináljak?:( nagyon szeretem a barátom és ő is engem. Miêrt ennyire szigorú?

17/L


2012. jan. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nos biztos félt, és azt hiszi hogy kislány vagy még.

Megoldás lehet ha te alszol a srácnál.

2012. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát oda végképp nem enged el..
2012. jan. 27. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:

nézd, 1 év múlva 18leszel, nagykorú - és mellesleg nem csak este lehet szeretkezni, napközben is lehet.

Szóval találni kell megoldást a sráccal hogy mi legyen, szerintem fateroddal is beszélgethetsz, vagy aki még lakik nálatok hogy vigye el jóanyádat 1-2 estére el otthonról.

Nos ha meg nem enged el a gyerekhez, akkor jobban meg kell ismernie anyádnak a barátodat, hogy megbízzon benne.

1. voltam.

2012. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Majd beszélek még apuval is.:)

Csak már 17 vagyok és jó a kapcsolatom anyával. Azthittem van olyan jó h megbízzon bennem.

2012. jan. 27. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, megbízik benned de azért az ő szemében mindig is a kislánya maradsz :)

Faterral meg beszélj, talán megértőbb lesz :)

Megint 1 voltam :)

2012. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm. :)
2012. jan. 27. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is ilyen "szigorú" 2 évig nem aludhatott a barátom nálunk és én sem nála, de ha a barátod tényleg annyira szeret, akkor ez nem fog a kapcsolatotok útjába állni. A másik, hogy elképzelhető, hogy anyud nem bízik meg a fiúban. Jó lenne, ha a fiúdnak sikerülne jó kapcsolatot kialakítani vele. Abba meg ne menj bele, hogy apukád megengedi anyud meg nem, mert az elég nagy konfliktust tud okozni anyukádék kapcsolatában. Szerintem a kulcs a barátod és anyukád jó kapcsolatának kialakítása lenne.
2012. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert attól, hogy nagylány vagy már, neki még a kislánya vagy ám ! Majd megtudod milyen nehéz nemet mondani a gyereknek, de sokszor muszály ! Lehet sokkot kapott így elsőre, majd lehet, hogy változik. Új, fura neki az egész, félt, hát még, hogy nála és hogy ő megengedi tedd ezt... Ugyanakkor lehet, hogy felenged előbb utóbb és rájön, hogy inkább nálatok, mint máshol, hiszen tudja ő,hogy bárhol megtudjátok tenni azt a dolgot, ha azt akarjátok. Majd beszélj még erről vele, hogy megérted, hogy izgul, nehéz neki, de ez a következő lépés, és neked is nehéz ilyet kérni, érted nehéz neki ilyet engedni.

Valahogy így közelítsd.

2012. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat. Tegnap leültem beszélni velük, anya sokkal jobban fogadta, aztmondták, hogy még átgondolják, de lehet róla szó:) igazatok volt anyu elsőre kicsit sokkot kapott:D
2012. jan. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!