Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anya nem volt...

Szerintetek anya nem volt velem tul szigoru?

Figyelt kérdés
Del utan 10-kor le mentem kajalni es le szidott mert neki holnap del elott 4-kor mar kelni es hogy ne maszkaljak mar annyit kajaljak meg oszt aludjak,le mentem kajalni,el mentem fogat mosni anya el kezdett kopogni az ajton fel hivott hogy most zarjam le a gepet aludjak meg nezzem mar meg mennyi az ido keso van,ra neztem az orara es 21:56 volt nem ertem miert volt igy ki akadva de mondjuk meg is ertem egy reszrol. A hazunk ugy van hogy mindenkinek sajat szoba a felso emeletwn,anya es apa eggyut en meg a melletuk levo szobaban,alattunk levo emeleten a furdo szoba,a foldszinten meg a komyha. Szerintetek?
2013. febr. 19. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

"nálunk is így van kérdező. állandóan balhézok emiatt anyuval mert én 22kor szeretek enni meg most mit foglalkozik ő vele hogy mikor eszek?? aludjon a másik szobában én csak a konyhába megyek ki. remélem a főnöke kifogja rúgni és akkor nem kell neki hajnali 4 kor kellnie és nem fog velem balhézni. és sokkal jobb este netezni meg enni"


ez nagyon röhejes. mondom ezt úgy, hogy tudom, nem épp én vagyok az a gyerek, akikről a szülők álmodoznak.

egyébként ha este 10kor eszel, akkor úgy elhízol mint a szar.

2013. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hat azert kicsit tulzasba esett az utannam kommentelo,igaz most anyam 10-tol tovabb tarto sorozatot nez...akkor is meg ell oket erteni,eleg szar haajnali 4-kor kelni,ha meg ha meg is zavarnak.ha kirugnak nem lenne penze se netre,se kajara,es en mar tudom,eleg szar aram meg kaja nelkul elni.Legutolso kommentelo : nekem pont az lenne a celom hogy hizzak, szeptemberben voltam 44-45 kg ,most vagyok 48-49 kg,es 170 cm magas...szal kell meg nekem hizni.
2013. febr. 20. 22:41
 13/24 senior24 ***** válasza:
92%

"nálunk is így van kérdező. állandóan balhézok emiatt anyuval mert én 22kor szeretek enni meg most mit foglalkozik ő vele hogy mikor eszek?? aludjon a másik szobában én csak a konyhába megyek ki. remélem a főnöke kifogja rúgni és akkor nem kell neki hajnali 4 kor kellnie és nem fog velem balhézni. és sokkal jobb este netezni meg enni"


Ecsém!Tényleg ilyen kis gonosz szemét sz'ládák a tinédzserek nagyrésze.Kisbarátom nem érdekel h fiu bocsánat kisfiu vagy e vagy kislány,lesz'rom,te belegondoltál abba h miből zabálsz?Hogy miből like-olgatsz a face-en?Belegondoltál abba h miből öltözködsz?H miből van telefonod?Android,iPod,okos tökmindegy,mert ugye manapság ez a nagy divat.Elmondom neked h pontosan anyád pénzéből,azért mert ő gürizik h te élhesd az elkényeztetett gondtalan bulizos flegma sz'ros kis tini emberek életét!!!Ha ö nem dolgozna akkor te elpusztulnál mint a tinik nagyrésze ebben a g'ci társadalomban.Tisztelet a kivételnek de nem neked!!Mert h nem mennél el dolgozni az megint k'rva Isten!!Mert ti mai tinik,azt sem tudjátok h mit jelent a munka fogalma,nézzétek meg egy értelmező kéziszótárban.És ha majd a saját s'ggeden sz'rsz,akkor bele lehet pofázni abba a dologba,amit ugy hivnak h ÉLET!Azt javaslom h előbb nöjjél fel,aztán beszélgethetünk!Mert nehogy azt hidd h valami dudor nött a mellkasodon amit késöbb majd mellnek fognak hivni a férfiak meg a nők is,meg sz'rrá bulizod magadat Siófokon vagy tök mindegy h hol,akkor már k'rvára felnött és tapasztalt ember vagy!!!

Addig megy húzzál vissza Deák' Ferenc Bácsihoz a pólyába,a húszezresek világába,amit a segged alá raknak anyuciék a kétkezü kemény munkájukkal.El lehet gondolkodni,h anyucid nélkül meddig is jutnál!!!

2013. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de az is hogy nem kell mindenkit egy kalap ala venni.En 2 ev mulva mek majd melozni,es nem facezni szoktam alltalabana neten.En meg nem mondtam hogy anyanak nincs igaza,csak abbol van elegem hogy most meg fel 11-ig tarto sorozatott nezett meg es ugyan ugy kellet mennije melozni.Nah meg meg abbol van elegem hogy mindig csak nekem mondja,hogy a papucsot ne a leppcso ele,abiciklit hatra,a szobabad rendbe,es pedig masok is elnek itt.
2013. febr. 21. 12:00
 15/24 A kérdező kommentje:
meg meg ezek itt hajnalba neznek horror filmet es ne m vissza fogva,elme bbeteg modon rohognek rajta
2013. febr. 21. 12:00
 16/24 anonim ***** válasza:
senior24 :D :D jó volt :D
2013. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
csak elmondanám senior24-nek hogy ha kirúgnák anyut akkor se érdekelne a dolog mert akkor apuhoz költöznék. mert anyuék elváltak és vele kell laknom amikor apuhoz megyek neki sokkal nagyobb a háza van meg mindig megvesz nekem mindent amit kérek tőle. szóval engem te csak ne sajnáljál mert akkor is meglesz mindenem apunál.
2013. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnálom, hogy kikelek magamból de nyomd fel magad egy rúdoszlopra te mocskos kis csőcselék, hogy a francba mersz ilyen mocskos, becsmérlő, szemét k*ög lenni??? B+ én pont, hogy munkát keresek, mert alig van pénzünk, te nyomorult kis sz@rházi, te meg játszod a p*csád? Remélem, hogy csak simán egy unatkozó polgárpukkasztó vagy, mert ha nem csak egyszer kerülj a kezeim közé, elverlek mint egy lovat.
2013. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%

"szóval engem te csak ne sajnáljál mert akkor is meglesz mindenem"


Még 5 éved van vakarni a segged. Aztán rájönnek, hogy vagy vagy 20 éves, és a frász tart el. Ha lány vagy, mehetsz a sarokra, tuti találsz valakit még 10 évre. Ha fiú, nagyobb a ciki. Még a végén dolgozni is kell, és rájössz, hogy már nem is akkora a móka. Élvezd ki én azt mondom! A felismerés fájdalmas lesz, addig is maradj sötétben! Jobban jársz! Amíg rá nem jössz, hogy mekkora idióta vagy, addig legalább nem ér sokk. Utána baromi nehéz lesz a tükörbe nézned.

2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 senior24 ***** válasza:

Te kis élösködőr!!Kihasználod a szüleidet mint a sz'rt!!Elmondom neked én nem töltöttem be a 18-at de már meloztam,még hozzá diákmunkát kerestem!!Annyira jellemző.

Ha anyuci nem hát jöhet apuci!! :D :D ::::D

Hallod haverom,teszed te itt a k'rva nagy vagány embert de apuciék nélkül megdöglenél!!!!!Mert fogalmad sincs h mi az a munka!!Ás remélem h apuci sem fog eltartani sokáig.Tudod egy épp eszü normális szülő nem nyalja kia p'csád életed végéig,ráadásul ha nem tudnád(mint ahogy a tobbi tinitársad,tisztelet a kivételnek)apuciék sem élnek örökké.És rá fog döbbenni h már mennyi idős vagy és még mindig kihasználod őket te kis ny'valyás snkiházi naplopó élősködő kihasználó kis szivtelen szemét troger!MAjd apuci megad mindent nekem!!Ejha!!És mit csinálnál apuci nélkül????Hm?Elmondom neked!!MEGDÖGLENÉL!!!ÉS ebből a fajta tiniből mint amilyen te vagy,hidd el egyre több van!!!ELtartatod a p'csádat és nem szégyenled magad?Mész apucihoz rámosolyogni a két szép szemeddel h megkapj valamit?Ugy sajnállak!!!Istenem!!Sz'r lehet igy élni!!De elmondom neked h az ilyen fajta hát nevezzünk embernek egye fene,amennyire nem tudod a munka vagy a segitség fogalmát annál jobban tudod h mit jelent riszálni a kerek p'csádat Siófokon h valamelyik tetkos narkós BMW diszkób'zis díszköcsög felhúzzon a vastag farkára,h aztán mehess apucihoz azzal a hirrel h terhes vagy.Ehhez értetek!!!Meg like-olgatni!!

Az értéketek egyenlő a nullával!Az állam fölösleges eltartottjai vagytok!!!

Nem vagytok életképesek!!!

2013. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!