Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen tényleg tilos a...

14 évesen tényleg tilos a játszótérre lemennem, meg homokozni az öcsémmel? Egy fószer üvöltözni kezdett velem, és megfenyegetett hogy kitépi a hajam ha meglát mégegyszer.

Figyelt kérdés

Semmit nem csináltam, csak az öcsémmel jáétszottunk, és ez az ember mert elálltuk az utat a csúzdánál, de nem direkt, odajött és ordibálnikezdett velem, meg rángatott, és azt ordította h valami pedofil vagyok, és hogy takaroggyak. nem mertem elmondania nyukámnak mitörtént, de mikoreste elmondtam sírtam és apukám megakarta találni ezt az embert hogy betörje az orrát, de nememlákszem rá hogynézett ki, és többé már nemmerek lemenni játszótérre :((


14f


2013. ápr. 26. 23:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha lementek, kérj segítséget a legközelebbi felnőttől.
2013. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha még egyszer ilyen történne.
2013. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ő mit keresett ott?
2013. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
azt nemtudom, de tuti nem gyereknek volt a szülője. volt vagy 50 éves.
2013. ápr. 26. 23:38
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Valami részeg f*sz lehetett.Amúgy eléggé lányosan írsz..
2013. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ilyen szabály. de ha lenne, az sem OK az ilyen viselkedésre. mindenesetre most már tudod, hogy vannak őrültek... aránylag olcsón megúsztál egy ilyen találkozást.


ne hagyd, hogy megfélemlítsen. szerintem bizonyosodj meg, hogy van e életkori határ és ha nincs és kedved van, akkor menj vissza.

2013. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nemtudom, de nagyon félek h pl utcán meglát és megver. mit írtam lányosan? am baj ha úgy írok? szeretem a láényokat :P
2013. ápr. 26. 23:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs életkori határ, ahogyan egy felnőtt is bemehet a gyerekkel.

Ha ez nem kamu kérdés, akkor ahogy már írtam, legközelebb szólj az első felnőttnek. Vagy hívd a mobilodról a rendőrséget. Ők segíteni fognak.

2013. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy baj,ha úgy írszXDD csak szóba hoztam :D meg ne sértődj,mert tudod,az olyan...jáányos;) xd egyébként az egész sztorit olyan lányosan írtad..olyan kis nyavajgósan,tudod.xD De engem nem zavar,csak szóba hoztam,esküszöm semmi bántó szándék nem volt benne
2013. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Mond az öregnek: mindenki magából indul ki tata!
2013. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!