Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen tényleg tilos a...

14 évesen tényleg tilos a játszótérre lemennem, meg homokozni az öcsémmel? Egy fószer üvöltözni kezdett velem, és megfenyegetett hogy kitépi a hajam ha meglát mégegyszer.

Figyelt kérdés

Semmit nem csináltam, csak az öcsémmel jáétszottunk, és ez az ember mert elálltuk az utat a csúzdánál, de nem direkt, odajött és ordibálnikezdett velem, meg rángatott, és azt ordította h valami pedofil vagyok, és hogy takaroggyak. nem mertem elmondania nyukámnak mitörtént, de mikoreste elmondtam sírtam és apukám megakarta találni ezt az embert hogy betörje az orrát, de nememlákszem rá hogynézett ki, és többé már nemmerek lemenni játszótérre :((


14f


2013. ápr. 26. 23:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván ez volt az első találkozásod egy SEV-vel. A SEV-ek (Sétáló Elvetemült Vénember) a játszótéreken portyáznak, napjában nyolcvanszor végigsétálva egy sétányon, és veréssel fenyegetik a: fára mászó kisgyereket, síró kislányt, kiabáló kiskrapekokat, rohangáló gyerekeket, maffiát játszó kisfiúkat, turbékoló fiatal szerelmespároket, és mindenkit, aki hangoskodik, őt nézi, mozog beszél, véleménye van, visszaszól vagy egyáltalán létezik. Ajánlott reakciók vérmérséklettől függően: -Tessék elmenni az öregek otthonába dámázni, ne tessék idegeskedni miattunk, nem érdemeljük meg. Vagy: -Húzz már a pi.csába és ne cse.szegtesd itt az embereket, vén rohadt pedofil! Aztán persze uzsgyi.

Remélem, segítettem. :) Tényleg kicsit lányos vagy, de ne vedd zokon, édes vagy. 15/L

2013. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem terhesen volt szerencsém egy SEVhez.

Sétálok nyugodt szívvel 39hetes terhesen, elémállt és annyit mondott:

Na Rib@nc, téged is megcsinált valaki rendesen.

A következő pillanatban elterült. (kick-boxoltam a házasságom előtt)

Nem szoktam erőszakos lenni, de a hormonok...

Szarjál rájuk. Ha nem tudod megvédeni magad, kiált segítségért. Attól beszarnak.

2013. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok és szerintem ne félj attól a nyomoréktól,én legalábbis nem félnék,ha rángatna én oda hívnák valakit vagy felszólítom hogy eresszen mert ha nem beverem azt a ku**a fejét valamibe.Ne hogy már egy 50 éves emberke mondja meg hogy mit szabad meg mit nem,meg egyáltalán mit keresett ott?
2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bakker, ilyen velem is volt! Pontosabban öcsémmel. Mondjuk az minimálisan rajta is múlt, mert neki nagy a szája, visszaszólt, majd elbiciklizett. A hapsié a játszótér, meg van egy ilyen magán mentőállomása (régen meg limuzinjai voltak, övé az egész utca kb.), és mentővel utánaindult a bicikliző öcsémnek! Hívtam a rendőrséget, de szerencsére már a házunk előtt érte utol a hapsi, apám lerendezte :)
2013. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
De kis cuki vagy :3 =)
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!