Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen tényleg tilos a...

14 évesen tényleg tilos a játszótérre lemennem, meg homokozni az öcsémmel? Egy fószer üvöltözni kezdett velem, és megfenyegetett hogy kitépi a hajam ha meglát mégegyszer.

Figyelt kérdés

Semmit nem csináltam, csak az öcsémmel jáétszottunk, és ez az ember mert elálltuk az utat a csúzdánál, de nem direkt, odajött és ordibálnikezdett velem, meg rángatott, és azt ordította h valami pedofil vagyok, és hogy takaroggyak. nem mertem elmondania nyukámnak mitörtént, de mikoreste elmondtam sírtam és apukám megakarta találni ezt az embert hogy betörje az orrát, de nememlákszem rá hogynézett ki, és többé már nemmerek lemenni játszótérre :((


14f


2013. ápr. 26. 23:22
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Nem kell félni az ilyen emberketől nem szoktak 50 évesek 14 éves gyerekeket verni az utcán. A mostani világban és helyzetben egyre több a bolond nemnormális hülye, nálunk is volt egy hajléktalan nő sétálgatott a téren és egyszer csak üvölt h nem én voltam meg h meg mondta h mi lessz be kattant. Legközelebb ha ilyen van Üvöltsél h segítsen valaki mert bántani akarnak biztos lessz valaki aki segíteni fog majd és ne félj le menni az utcára.A szüleidnek meg ezeket a dolgokat mind mond el hogy ők is tudják hogy ha baj van vagy ott az az ember akkor szólhas faterodnak.
2013. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy o volt a pedo? Foleg ha egyedul volt. Nalunk zart jatszo van ahova szabalyzat van kifuggesztve. Sehova nincs kor leirva a 14 eves is gyerek nyolcadikba sulu utan mentunk hintazni... Az oreg szerint akkor ha lemegyek a gyerekkel jatszora nem ulhetek le vele a homokozoba jatszani?

Ha legkozelebb cibalna valaki kerj segitseget vagy telod ugyis van (mar a 8 eveseknek is van) hivj segitseget ( szulok rendor stb..) arra tokeletes lesz, hogy a ven... Meglepodjon megijedjen mert nem hiszem hogy szamitana hasonlo lepesre!

2013. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A játékokat általában 12 éves kor és/vagy 60 kiló felett nem szabad használni, nyilván azért, hogy ne rongálódjanak, de ez persze a homokozóra nem vonatkozik, azt egy elefánt se tenné tönkre :)


Nekem is az jutott eszembe, hogy ő jött csemegézni, de hát te keresztbe tettél neki azzal, hogy figyeltél a kistesóra. Persze a szülők is ott szoktak tartózkodni a játszótéren, szóval mégse logikus a dolog...


Lehet, hogy azt gondolta, majd jönnek bandázni a haverok.


De igen, az is megeshet, hogy csak valami zsémbes öregember volt, akinek az az egyetlen öröme már az életben, hogy rendet tarthat a környezetében.


Nálunk egy olyan hapsi van, aki minden kiscsajnak beszólogat, hogy "nagy a segged, menjél futni", vagy csak, hogy "jól nézel ki, csak így tovább" :D Régen kicsit ijesztő volt, tényleg nem is normális, amit művel, de sosem fajul ez el tettlegességig, szóval úgy döntött a közösség, hogy meghagyjuk az életét :)

2013. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

utolsó előttinek van igaza...

De még vmit nem értek, hogyhogy így megijedtél 14 évesen egy öregembertől? Lány vagyok és már 12 évesen visszaszóltam, mert el akart küldeni egy öregember a megencéből, pedig alapból tök nyugodt vagyok. A helyedben mondtam volna neki: húzzon arrébb amíg szepen mondom! ( ha nem): kivel jött ide? Maga már túl öreg itt játszani, nem gondolja? Hidd el, ha nem ijedsz meg az öregek mindig meghátrálnak, csak az a lényeg, hogy maradj nyugodt. Nem azt mondpm, hogy mindenkivel legyél szemtelen, de ennek a ..... szólj visza nyugodtan! Ne parázz be! 14 éves FIÚ vagy! Gondolj arra, hogy ott van az öccséd is, aki felnézz rád és ezt láttja!

2013. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarlak szekálni, tényleg, de te halál komolyan befostál egy goromba, házsártos öregembertől? Aztán sírva rohantál a szüleidhez? Ha lány lennél azt mondanám, hogy na jó, kicsit érzékeny szegény, nade fiú létedre így becsinálni... Nem tudom, szerintem ezért írták korábban, hogy olyan lányos vagy.
2013. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

16.

Kíváncsi lennék, ha egy vén szatír jönne oda hozzád a kihalt játszótéren, te mit csinálnál, kedves kis zöld barátom.

2013. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Érjen hozzám, eltemetem sokkolóval, aztán miután megrugdostam talàn kihivnám a mentőt.Mit képzel már?!
2013. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Érjen hozzám, eltemetem sokkolóval, aztán miután megrugdostam talàn kihivnám a mentőt.Mit képzel már?! 16F
2013. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt az én gyerekemmel csinálták volna és látom, valószínűleg én is viperával szaladok le a játszóra.
2013. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj a testvereddel a jatszoterre, mert jogod van ott lenni es ha ujra ordibal veled, nyugodtan hivd ki a rendorseget.
2013. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!