Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi baj lehet velem? :/ 14/L

Mi baj lehet velem? :/ 14/L

Figyelt kérdés
egy éve kezdődött, hirtelen szomorú lettem meg depressziós, bamba és szűkszavú.régebben vidám voltam, nevetgélős, és most mindig fáradt és lehangolt. próbálkoznak a szüleim és én is magamat jobb kedvre deríteni, de nem sok az eredmény eddig.ez a kamaszkor miatt van? lehet vashiány? és lehet a heti 10 db kétórás intenzív edzéstől? élsportoló vagyok, de már azt is "meguntam," pedig nem vagyok olyan rossz..HELP!

2013. máj. 28. 14:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jól sportolsz, de szerintem itt már meg is van a gond: azért 7 napból 10 óra edzés az sok. Főleg, ha már annyira nem is szereted. Talán túl lettél hajtva. Lehet, hogy a kamaszkor még rátett egy lapáttal. :/ Próbáld meg megbeszélni a szüleiddel, hogy kicsit csökkentsétek az órák számát. Egyébként nyugi, nincs semmi baj, csak fáradt lehetsz. Már nagyon. :/
2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

10db 2 óra. Nem 10 óra.


Egyébként az meg iszonyatosan sok, tehát vegyél vissza, amiatt van a baj.

2013. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán,hogy engedhetek meg neked,hogy hetente 10 db 2 órás edzésed legyen? Napi több,mint 2 edzésed van?Az nagyon durva. Nálunk a vizilabdásoknak van ,hogy napi két edzésük van (reggel,este) de az se minden nap.


Ennyit nem szabadna edzened,akármilyen él sportoló vagy.


Nekem heti 3db 2 órás edzésem van,de még ez is úgy leszívja az energiámat a suli meg különórák mellett,hogy hihetetlen,bele se gondolok még plusz heti 7 órába.

Durva. Nem csodálom,hogy kivagy

2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valakivel beszélned kell, ki kell adni ami bent van.. írj naplót.. Jobb lesz..

Ne edz ennyit, mert ez már nem egészséges, ezért vagy fáradt és így tovább.

Pihend ki magad, legyél sokat társaságba.. Kicsit hagyd a sportot (heti 2x elég + a tesi órák simán). Netezz, olvass, menj el a barátaiddal.. :))

2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj kicsit többet..Mit sportolsz?:)
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ment a zöld mancs! úszom, és az a baj hogy minden barátom az edzésről/versenyekről, és őket félek ott hagyni mivel a suliba egy barátom sincs. (bár szeptembertől új suliba megyek, de akkor is) és vagy teljessen abbahagyom az élsportot vagy szenvedek tovább. köztes megoldás nincs, mert nem járhatok csak heti 3szor, szerződésem van, és ha kevesebbszer járok át helyeznek, a "selejtek" közé. eddig bajnok voltam, de mindent beleadok a sportba és szinte nincs eredményem egy éve. döntésképtelen vagyok.
2013. máj. 29. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs eredményed.. és nem is szereted szerintem felesleges járnod.. :/
2013. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért úszom még mert ott van az összes barátom és najó annyira még most sem vagyok rossz, mert a legjobb helyezésem a korosztályomban az országos második, de általában ilyen országos 2-15ig vagyogatok igazából azért kételkedem mert nem hiszem hogy olimpikon leszek, tudom nem is csak ezért kell sportolni, csak bizonytalan vagyok, mert én nem tudok dönteni, az edzők maradásra akarnak bírni én meg már nem tudom mit akarok..:/
2013. máj. 29. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem értem,hogy engedhetnek meg ennyi edzést neked. Ennek elég komoly következményei lehetnek.
2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy simán, vannak egyesületek akik többet edzenek mint én, sokkal..
2013. máj. 30. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!