Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, ha a 13 éves lányotok járna egy 16 évessel?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos a fiú, kedves, szimpatikus, vigyázna a lányotokra, de azért mégis...Oké, elbeszélgetnétek vele, de mit szólnátok, ha egyszer csak hazajönne vele, és ezt mondaná: ő itt a pasim!

35/N


2013. máj. 20. 19:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%
Teljesen normális ...itt még a kor különbség se nagy .El kell fogadni . Mikor az én 16 éves lányomról kiderült , hogy 32 éves barátja van ..hát el tudod képzelni az arcomat ..:)
2013. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
32? És teljesen jól megvannak?:) Akkor nincs probléma!:)
2013. máj. 20. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 13 éves még gyerek. Egy gyerek meg ne pasizzon már, ha lehet. Nem tudom hogy oldanám meg, mert a tiltás sem a legjobb, de nagyon nem örülnék annak, ha a lányom ilyen korán járna valakivel, főleg egy nála idősebb sráccal. Ilyen korban még sok a 3 év korkülönbség, mert a 16 éves fiú már valószínűleg szexelni is akar.
2013. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
13evesen szerintem is korai...
2013. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
most vagyok 15.13 évesen volt egy barátom.másfél évig voltunk együtt.Normálisak voltunk bár ő csak 1 évvel volt idősebb. azóta nemvolt,nemis akarok" csak azértis".a nővérem már felnőtt neki is volt ennyi idősen.a legtöbb embernek is volt már.nem értem az embereket.az olyan kérdéseknél h ki mikor csókolózott először pl.nagyon sokan 12-13-at irnak..ilyenkor meg mindenki mondja h korai...ha normális mind a kettő nem korai.engedd neki nyugottan és elnézést kérek ha valakit zavarna hogy még nem vagyok felnőtt.:)
2013. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Igazából szerintem az ilyen kérdésekben az érettség számít. Ez a 12-15 éves kor, amikor vannak, akik azért próbálják ki, hogy milyen ez az egész, meg hogy "oan cukiii". De vannak, akik érettebbek a kortársaiknál, és úgy gondolják, hogy belefér nekik egy kapcsolat, tudják, mik a határok.


A korra visszatérve pedig szerintem normális. 20 év múlva olyan lesz, mintha különbség sem volna. És ez a 3 év tinikorban is még pont nem olyan éles.

2013. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A lányom érettségben nagyon ott van ahol a fiú.:)
2013. máj. 20. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Maga a pasizás 13 évesen szerintem már nem annyira korai EGY BIZONYOS SZINTEN. Egy osztálytársam még 12-13 évesen jött össze egy fiúval. Nagyon aranyosak voltak együtt; látszott, hogy nemcsak érdek-, vagy divatkapcsolat az övék, hanem szeretik is egymást. Persze nem tartott olyan sokáig, de akkor is szépek voltak. Tudták, hol a határ Igaz, az ő barátja csak 1 - 1,5 évvel volt idősebb.

Viszont ebben az esetben, a mit leírtál, 3 év a korkülönbség, ami egyáltalán nem sok, csak ebben a korban kissé kritikus. Ha megtiltod a lányodnak, azzal semmit nem érsz el, maximum lesz egy kis bűntudata, mikor a hátad mögött találkozgat majd a sráccal. És ha valahogy lehetetlenné is teszed, hogy találkozzanak, attól még a hormonok nem húzzák be a nyakukat, a lányod ugyanúgy bele lesz esve a fiúba, csak épp ehhez a rózsaszínködös állapothoz társul majd egy depressziós szomorúság, illetve lázadozni is fog. Persze nem feltételezem a kérdezőről, hogy ilyesmit tenne, de azért leírtam. Szóval, az egyetlen dolog, ami jóhoz vezet, az egy nagy beszélgetés. Elmondod neki a véleményed, jót-rosszat egyaránt, de nagyon figyelj arra, hogy higgadt maradj; ha a lányod hisztizni kezd, az ő baja, te légy nyugodt. Ha túl szigorú vagy, meg fog utálni, ha elvicceled, nem vesz majd komolyan. Arany középút! Sok sikert :)

2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez azért durva 13 éves kislányra bukik egy 16 éves kanos fiú,tuti elbeszélgetnék a fiúval,csak hétvégén találkozhatnának pár órát nem lehetnek kettesben a lakásban a szobában,nincs együtt alvás és egyebek.
2013. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, azért egy 16 éves már gimnazista, míg a 13 éves kislány még csak hetedikes. Megeshet, hogy összejönnek, mivel a fiú lehet picit 'le van maradva', és a lány meg 'fejlettebb', tehát normális kapcsolatuk lehet, de ez azon múlik, hogy pl a fiú mennyit vár a lánytól. Azért egy 13 évestől a 16 éves mégse várhatja el, hogy pettingeljenek, pedig ez egy 16 éves kanos srác esetében könnyen megeshet. Mondom, azon múlik milyen a fiú, és a lány.:) Ha a fiú nem 'igényel' ilyesmit, és a lánnyal tényleg kijönnek, akkor semmi probléma.:)


15/F

2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!