Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha a...

Szülők! Ti mit szólnátok ha a 16 éves lányotok elmondaná, hogy terhes?

Figyelt kérdés
1 napja találtam egy pozitív terhességi tesztet a fürdőszobába.
2013. márc. 12. 20:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám azt mondta, hogy vetessem el azonnal.
2013. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
58%
Én szerintem tutira összeomlanék...Biztos szükségem lenne valamiféle orvosi segítségre is.
2013. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
38%
Döntés elé állítanám, persze normális hangon, hogy ne sértődjön fel és lehessen vele beszélni. Vagy örökbe adja a babát vagy elköltözik ahova akar a babával, én nem tartanám el őket, ha gyereket csinálni nagy volt akkor ilyenkor is legyen az! Abortuszt nem biztos hogy megengedném, ez helyzet függő.
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
biztos hogy az övé? Én először mindenképpen megkérdezném (de nem számonkérően!!)
2013. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
84%

És kibírtad, hogy eddig nem kérdezted meg?

Kiabálnék kiakadnánk aztán valami közös döntésre jutnánk.

2013. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
61%
Megmondanám neki, hogy irány a doki, az abortuszt fizetem. Nem ítélkeznék. De fiatalkorú, én döntök. Ha megszülné én lennék a lányom 18. szülinapjáig a gyámja, azt nem hiszem, h olyan könnyű lenne lemondani róla, ha örökbeadná. Meg nem egészséges 16 évesen kihordani egy babát. Aztán inkább fizetném én a fogamzásgátlót, hogy ne fordulhasson újra elő. Megjegyzem, bár ezért kapni fogok, a megfelelő felvilágosítás hiánya miatt lehet ilyen, ami az iskolában van sz@r. Szóval szülőként a mi kötelességünk időben beszélni velük, hogy ne az internetről, barátoktól tudják.
2013. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
18%
Ha betöltötte már a 16-ot, akkor nem a szülő dönt és nem a nagyinak kell gyámnak lenni:)
2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koráig fiatalkorú ( az abortuszhoz is szülő kell). Ismersz anyukát aki ilyen idősen szült? Én 3-at. És mindnél a nagyi lett a gyám.
2013. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
87%
Kivéve, ha férjhez megy. De ahhoz előtte megint csa szülői beleegyezés kell. Úgy ugyanis nagykorúvá válik
2013. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
97%
Először is, derítsd ki, hogy egyáltalán az övé-e a teszt! Mivel gondolom még nem mondta el.. De ne támadd le, akkor sem ha az övé, mert ha fellázad, akkor nem tudtok közösen valami megoldást találni! Kérdezd meg először is, hogy hogyan gondolta a jövőt, és lehet, hogy közös lesz a véleményetek, ha pedig nem, akkor próbálj meg higgadtan érvelni, de tényleg azt javaslom, hogy ne veszekedj vele, mert azzal csak ártasz!
2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!