Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha a...

Szülők! Ti mit szólnátok ha a 16 éves lányotok elmondaná, hogy terhes?

Figyelt kérdés
1 napja találtam egy pozitív terhességi tesztet a fürdőszobába.
2013. márc. 12. 20:36
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
91%
14es vagyok, nekem fiam van ugyan, de én nem esnék kétségbe, ennél sokkal roszabb dolgok is vannak ezt meg lehet oldani. A fiam is ugyan úgy hazaállíthat azzal, hogy valaki terhes tőle, az talán mégnehezebb, hiszen nem tudok az anyukára hatni nem tudok segíteni neki, csak a fiamnak tudom elmondani a dolgokat.
2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
10%
Csak és kizárólag egészségügyi indokkal ingyenes az abortusz, esztétikai és pénzügyi okok miatt fizetni kell már!
2013. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod, szociális alapon ingyenes. Az esztétikai ok megjegyzesedre meg csak annyit, hogy talán nézd meg, mit jelent a szó, mert koze nincs a kérdéshez.....
2013. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
fiatalkorúaknak is ingyenes.
2013. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy mekkora gazdagság van. Hmm Gazdagok nem vagyunk, de igen, mindig van félretett pénzünk. Bármi történhet ami miatt szükség lehet rá (anyósom pl lányon születése előtt hirtele meghalt, no de ez nem tartozik a kérdéshez). A lényeg, hogy szerintem egy szülőnek mindigkell hogy legyen plusz, aihez szükség esetben hozzányúlhat.

Egyébként egyes esetekben ingyenes

2013. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
95%
Egyelőre 4 éves a lányom, de ha 16 évesen teherbe esne, legelőször is elmondanám neki, hogy a baba sorsa mindenképp az ő döntése. Ne aszerint döntsön, hogy mások (beleértve engem is) mit szeretnének, vagy mit tartanak helyesnek. Neki kell tudnia, hogy mit akar, az ő élete lesz, ő fog gondoskodni a gyermekről, vagy elviselni hogy meg sem született. Biztosítanám róla, hogy lehetőségeinkhez mérten akkor is támogatnám, ha úgy döntene, hogy felneveli a picit. Segítenék neki befejezni az iskolát és azon lennék, hogy a továbbtanulásról se kelljen lemondania (persze levelezős egyetemen részmunkaidős állás mellett lenne a legpraktikusabb, ahogyan én is csináltam anno, bár én nem 16, hanem 20 évesen estem teherbe). Ha el akarná vetetni sem tennék szemrehányást, de akárhogyan is döntene, egy nagy beszélgetés során segítenék neki megfelelő védekezési módszert választani.
2013. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
90%
Mi van a hálapénzt miért adna? Én vagyok helikopter de mégis miért lenne hálás?
2013. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
22%
Túl naiv vagyok ha azt gondolom, hogy az én gyerekem nem fog 16. évesen nemi életet élni, így nem fordulhat ez elő.
2013. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Hálapénz abortusznál? Elég nevetséges lenne.

Igen, 30ezer ft az sok, de most akkor mi legyen? Tartsa meg, az olcsóbb, nem?

2013. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
39%
18 év alatt az első ingyenes. Vagy már nem?
2013. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!