Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 17 éves lányotok egy szó nélkül kimenne külföldre és csak egy sms-t írna, mikor már indulna a gépe?

Figyelt kérdés

Nem örökre,hanem csak pár hétre,mert pihenni szeretne és "elege van a télből"(tengerpart az úti cél),nem kéne semmit fizetnie,mert gazdag barátai vannak,akik meghívták.

Mit csinálnátok?



2013. febr. 16. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmüen riasztanám a rendörséget és amikor leszáll a repülöröl, már hozzák is vissza. (Utána itthon azért elég sok kellemetlensége lenne belöle!)
2013. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Rendőrséget hívnám, a gazdag barátok kiviszik kur..-nak.
2013. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

iskola?

amúgy jó hírem van,jön a tavasz!!! még ilyen marhaságot,hogy unja a telet.

2013. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal szólnék a reptérnek, rendőrségnek. Amikor hazajön, leordítanám a fejét, a számítógépekhez nem férhetne hozzá, sem a vezetékes telóhoz, nem tennék pénzt a mobiljára. Kötelezném, hogy év végéig az utolsó óra után azonnal haza kell indulnia. Szóval "szimpla" vérengzést tartanék.
2013. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség! Miután hazakerül minden luxus megvonása. iskola után mennék érte ciki nem ciki!tanulás,házimunkák tömkelege és a bulizást azt elfelejthetné 18éves koráig! a gazdag barátokat meg elhajtanám a pi.csába hogy ne merjenek a gyerekem közelébe se menni és ilyen nagy baromságra buzditani
2013. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ha egy szó nélkül, akkor bizza telefon a rendőrségnek és mennék a reptérre érte. Gazdag haverjai csak játszószernek viszik magukkal. Mi lesz ha haza akar jönni, van annyi pénzetek,h hazatudjátok hozatni, ott szállást fizetni, mindent, ha baj van????

Ha meg csak pár hét múlva érne haza, nem sikerülne elérni, bizza, akkor imádkozhatna, h túlélje amit kap.

2013. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Elmennék azonnal érte,elbeszélgetnék vele,hogy ez nem így működik,szobafogság,több házimunka.Ez nem így működik,nem hiszem,hogy egy 17 évesnek annyi gondja van meg dolga,hogy tengerparton kell kipihenni tél közepén.
2013. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ugyan én nem vagyok szülő, 18 éves lány vagyok, de ha szülő lennék, bizonyára úgy tennék, ahogyan az előttem szólók már leírták, komoly büntetéseket kapna ezért, és azonnal.. viszont elgondolkoznék azon is, mi juttatta ide, hol rontottam el, hogy nincs közöttünk bizalom...
2013. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Idegbaj kerülgetne az biztos, hogy ilyen hülye lett a lányom. Még lehet 1-2 saller is kiosztásra kerül amiért ennyi esze lenne. (Mivel fiatalkorú így a felelősség engem terhelne, ha baja esne.)
2013. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van egy kislányom, de őszintén, ha a barátait ismerem, és megbízom bennük, hagynám. Miután hazajött, akkor pedig bizony kemény büntiket szabnék ki rá, és elmagyaráznám neki, hogy mi meddig hány méter...De úgy tűnik ezzel csak én vagyok így...
2013. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!