Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok/fiatok ki szeretne menni erre a fesztiválra Lipcsébe?

Figyelt kérdés
itt van róla videó: http://www.youtube.com/watch?v=AaztKRIAzd4
2013. febr. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha ezek közé valónak érzi magát, akkor nincs mit tenni.
2013. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nagykorú.Természetesen aggódnék érte,félteném,mint ahogy aggódom és féltem is a gyermekeim,de biztos nem gátolnám.Gondolom nem egyedül megy oda.
2013. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, persze kicsit "fura" embereket látni a videón na de határokon belül mindent ki kell próbálni amíg fiatal az ember. Mint pl. ez a fesztivál :) Én ha nem is örülnék, de bíznék benne hogy van annyi esze a gyerekemnek hogy nem csinál semmi olyat amit nem kéne, ha elmegy oda akkor legalább tudod hogy hol van.
2013. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég nagy már és elengedném, ha annyira menni akarna. persze furák az emberek, de ha neki ez a műfaja, akkor nem tudsz mit tenni.
2013. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagy valószínűséggel félteném, ha úgy ismerem, hogy betartja a szavát és tud vigyázni magára, akkor mindenképpen elengedném, ha nem ilyen, akkor otthon tartanám.
2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idehaza is van ilyen találkozó egész biztosan. Megpróbálnám rábeszélni, ha nem sikerül akkor elengedném, de félve.


(Vannak elég jól felöltözött emberek, némelyik meg....... Olyan mint valami múltszázadi találkozó extrém dolgokkal vegyülve. Lehet én is elmennék :D )

2013. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, felnőtt ember már, oda megy ahova akar.
2013. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!