Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a 16...

Ti mit szólnátok, ha a 16 éves lányotok egy 23 éves fiúval összejönne?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, elég megbízható vagyok, sosem voltam buliban, soha nem ittam alkoholt, és jól tanulok. A tanulás mellett csak sportolok, és komoly szándékaim vannak a továbbtanulással. Természetesen szűz vagyok, és ezt meg szeretném őrizni egy ideig. Van egy kedves 23 éves fiú, akivel egy ideje már szimpatizálunk egymással. Találkozgatunk, beszélgetünk. természetesen előtte letisztáznám vele a szabályokat, és nem bújnék vele ágyba egy jó ideig az is biztos. Ha ennek ellenére is elfogad, akkor belemennék a kapcsolatba. Nem vagyok naiv lányka, de benne megbízom. Eddig ő az egyetlen fiú, akiben megbízom. Sok vele egyidős, vagy velem egyidős fiú próbálkozott már, de mindet elutasítottam, mert nem bíztam bennük. Nem vagyok sexéhes, sőt, kifejezetten undorodom tőle.


Ti akár szülőként, vagy kívülállóként mit szólnátok ehhez? Megértem, ha nem tetszene nektek, de kérlek normális hangnemben válaszoljatok. Valamint történeteket is meghallgatnék, akik ennyi idősek voltak, mint mi.



2013. máj. 1. 14:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy egy felnőtt férfi d*gni akar. Naponta, szép dolog hogy érted megpróbálja türtőztetni magát, de ez így elég kellemetlen mindkét félnek....

De hát kislányom a te életed, veszek neked pár gumit azért.

2013. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Egy 23 éves "Fiú" nem fiú,hanem férfi.Tök másak az igények,de ilyenkor egyik se látja be,csak később.Én tuti nem engedném ezt.
2013. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
egy 23 éves pasi korban nem nagy külömbség de ha te nem élsz szexuális életet és pl 18 éves korodig nem is tervezed azt nem várhatod el tőle hogy két évet hűségesen várjon rád
2013. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
A kapcsolat, és a gondolkodásmódod alapvetően tök oké. Én ha szülő lennék, inkább amiatt aggódnék, ha a 16 éves lányom undorodik a szextől. Sosem fogom megérteni, hogy az ún. komoly gondolkodás és a szexundor miért kapcsolódik össze. 40/F
2013. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
73%
Aki undorodik a szextől az maradjon magának mert ezzel csak a másik fél idejét vesztegeted, hiszen a szerelem a szexben teljesedhet ki, és ezzel olyan mintha hülyére vannéd a partnered.
2013. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az előttem szólóval, én sem értem, hogy miért undorodsz a szextől, a többi szuper.


Az viszont nem biztos, hogy nem fog várni rá, ha minden egyéb a helyén van, akkor érdemes várni. 22F

2013. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
Ha igazán szereted és megbízol benne akkor miértis ne :)
2013. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
..HKHV! válaszára írtam az egyetértést, csak időközben befutott még egy.
2013. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Rakasd át a kérdésed a Gyerekvállalás/Kamaszok-hoz! Ott több szülőhöz eljut a kérdésed!


Szülőként...

annyira nem örülnék. Főleg azért, mert 16 évesként én is egy nálam jóval idősebb fiúért epekedtem. 8 évvel volt több nálam. A szexet ugyan nem erőltette... de a kapcsolat utólag visszagondolva nagyon rossz ötlet volt. Elég csúnyán sérültem, a részletekbe nem mennék bele.


Azt viszont tudom, hogy a kategorikus tiltás nem megoldás.

Amikor a szüleimnek elmondtam, anyukám szimplán lek.rvázott, holott én is szűz voltam. Minél jobban tiltottak volna, annál jobban ragaszkodtam a fickóhoz, és éppen ezért hajlamos voltam figyelmen kívül hagyni a kapcsolatunk problémáit.


Éppen ezért, ha a 16 évesem akarna egy 23-al járni,

akkor megkérném, hogy hozza haza (én ezt nem tehettem), hadd ismerjük meg!

Abból is sok mindent le lehet szűrni, hogy a srác, hogy reagál az invitálásra. Ha rendes, nem zárkózik el előle.

Ha csak kihasználni akarja a lányt, nem hinném, hogy szívesen jópofizna a szülőkkel...

2013. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Valószínüleg azért undorodom a sextől, mert eddig senki sem volt, aki erre késztetett volna. De 17 évesnél fiatalabban nem adom be a derekam, de a fejére áll sem.

Utolsó válaszoló: neked kiváltképp köszönöm, főleg hogy te nem csak elrettenteni akarsz, inkább felhívni a figyelmet a veszélyekre. A többieknek meg már leírtam, hogy ha nem bír várni egy évet, akkor bele se kezdjünk.

2013. máj. 1. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!