Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a 16...

Ti mit szólnátok, ha a 16 éves lányotok egy 23 éves fiúval összejönne?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, elég megbízható vagyok, sosem voltam buliban, soha nem ittam alkoholt, és jól tanulok. A tanulás mellett csak sportolok, és komoly szándékaim vannak a továbbtanulással. Természetesen szűz vagyok, és ezt meg szeretném őrizni egy ideig. Van egy kedves 23 éves fiú, akivel egy ideje már szimpatizálunk egymással. Találkozgatunk, beszélgetünk. természetesen előtte letisztáznám vele a szabályokat, és nem bújnék vele ágyba egy jó ideig az is biztos. Ha ennek ellenére is elfogad, akkor belemennék a kapcsolatba. Nem vagyok naiv lányka, de benne megbízom. Eddig ő az egyetlen fiú, akiben megbízom. Sok vele egyidős, vagy velem egyidős fiú próbálkozott már, de mindet elutasítottam, mert nem bíztam bennük. Nem vagyok sexéhes, sőt, kifejezetten undorodom tőle.


Ti akár szülőként, vagy kívülállóként mit szólnátok ehhez? Megértem, ha nem tetszene nektek, de kérlek normális hangnemben válaszoljatok. Valamint történeteket is meghallgatnék, akik ennyi idősek voltak, mint mi.



2013. máj. 1. 14:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
ismerek egy ilyen part,es ott a fiurol mindenki tudja,hogy nem azert van a lannyal,hogy agyba vigye.o lelkesen setalgat,mozizik,meg fagyizik a baratnojevel.amennyiben tenyleg szeret a srac,szerintem nem gaz a korkulonbseg:) szerintem erdemes lenne megismerkednie a szuleidnek a baratoddal.
2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Igen, közben már bemutattam őt, meg ő is engem a szüleinek. Nem volt gond, legalább is egyik család sem "parádézott" a nagy korkülönbség miatt :)
2013. máj. 24. 14:15
 33/34 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2014. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
szakítottunk, a korral nem volt gond :) más volt a természetünk, és így nem illettünk össze :)
2014. aug. 12. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!