Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a 16...

Ti mit szólnátok, ha a 16 éves lányotok egy 23 éves fiúval összejönne?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, elég megbízható vagyok, sosem voltam buliban, soha nem ittam alkoholt, és jól tanulok. A tanulás mellett csak sportolok, és komoly szándékaim vannak a továbbtanulással. Természetesen szűz vagyok, és ezt meg szeretném őrizni egy ideig. Van egy kedves 23 éves fiú, akivel egy ideje már szimpatizálunk egymással. Találkozgatunk, beszélgetünk. természetesen előtte letisztáznám vele a szabályokat, és nem bújnék vele ágyba egy jó ideig az is biztos. Ha ennek ellenére is elfogad, akkor belemennék a kapcsolatba. Nem vagyok naiv lányka, de benne megbízom. Eddig ő az egyetlen fiú, akiben megbízom. Sok vele egyidős, vagy velem egyidős fiú próbálkozott már, de mindet elutasítottam, mert nem bíztam bennük. Nem vagyok sexéhes, sőt, kifejezetten undorodom tőle.


Ti akár szülőként, vagy kívülállóként mit szólnátok ehhez? Megértem, ha nem tetszene nektek, de kérlek normális hangnemben válaszoljatok. Valamint történeteket is meghallgatnék, akik ennyi idősek voltak, mint mi.



2013. máj. 1. 14:34
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
*ha
2013. máj. 1. 17:15
 12/34 anonim válasza:

én 23 éves vagyok, lány.

korkülönbség abszolút nem vészes, főleg mivel nagyon sok ennyi idős fiú és lány is még mindig tinidzsernek hiszi magát és úgy viselkedik és éli az életét... szóval én azt nem jelenteném ki, hogy a 23 éves egy értett felnőtt férfi... látom a korosztályom...

a probléma inkább abban áll, hogy egy ennyi idős srác valószínű hamarabb fogja akarni a szexet, mint egy év. lehet hogy most még ígérgeti neked, hogy okés lesz ez így, meg nem fog rád kényszeríteni semmit, de hidd el nekem, hónapok kérdése és problémát fog ez jelenteni. az is lehet, hogy pár hónap elteltével már te is akarni fogod vele a dolgot, mert beleszeretsz, szóval azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy te megvárod azt az egy-két évet. A fiú pedig 100%, hogy erre apellál, azért sem kapcsolt hátramenetbe, mikor közöltem vele a tényállást.

Saját tapasztalataim szerint pedig úgyis meg fogod gondolni magad. Ha összejöttök és működni fog a kapcsolat, beleszeretsz, akkor te is kívánni fogod őt testileg is, és onnantól már csak az erkölcs szabhat határt a testi kontaktusnak.

2013. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommented!

Elgondolkodtató, de én úgy érzem, képes vagyok tartani magam a megállapodáshoz, és ha úgy érzem, hogy erre hajt, akkor leállítom. Én úgy gondolom, vagyok ennyire erős, de hát remélem működni fog minden! :)

2013. máj. 3. 16:15
 14/34 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy semmi értelme a kérdésnek. Bármit írunk, úgy is belemész. Így nem sok értelme volt...
2013. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy ennyi, vagy annyi idő után lehet szex. Hanem az, hogy akkor, amikor mindketten (!) úgy érzitek, hogy eljött az ideje. Megvan a szeretet, a bizalom stb.
2013. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

13:25-ös vagyok!

egyetértek az utolsó válaszolóval, szerintem sem az időkorlát a lényeg, hanem hogy akkor történjen meg először, amikor alkalmasnak érzed magad rá lelkileg-testileg és persze ehhez a partnerben is eléggé megbízol. én elég későn, 21 évesen veszítettem el, de akkor éreztem magam rá felkészülten, de nyilván ez érettségfüggő. 16 évesen is megtettem volna, ha akkor érzem magam rá késznek és lett volna olyan fiú.

a kommentedből eléggé átérződik, hogy komolyan gondolod, hogy még nem akarod megtenni, amiből az következik számomra, hogy még nem érzed magad rá késznek. szóval szerintem ez így rendben van, amúgyis fiatal vagy még hozzá. ha a fiúnak ez így rendben van, akkor nagyon tetszhetsz neki, szóval ez mindenképp értékelendő, de azért kíváncsi vagyok mi lesz pár hónap múlva a tényállása :)

amúgy hogy álltok most? volt már csók vagy még csak puhatoljátok egymást?

2013. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Igazság szerint érdekelnének hasonló történetek, azért is tettem fel ezt a kérdést, valamint a szülőkhöz is intéztem. Igen..szeretném ezt a kapcsolatot, de egy kicsit még "tesztelem" a fiút.

Még csak találkozgatunk, beszélgetünk, de semmi komoly, tehát még nem vagyunk kapcsolatban. Inkább csak sétálunk, vagy beülünk egyet fagyizni, vagy vacsorázni. Tehát még csak a kezdet, ismerkedési státusz. Még csak nagyon jó barátok vagyunk, és ezt le is tisztáztam vele, hogy először csak barátok, megismerjük egymást, aztán lehet róla szó.

Ő ebbe belement, valamint megbeszéltünk, hogy mi az, amit én kiskorúként megtehetek vagy amit nem szeretnék. Ő elfogadta. Úgy érzem, nem arra hajt. Ha érdekel valakit mi lesz később, megírom szívesen! :)

2013. máj. 3. 21:03
 18/34 anonim válasza:
0%
tarkón basznám egy bézbóz ütővel mindkettőt
2013. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Értelmi szint látom jelen van...
2013. máj. 5. 09:22
 20/34 Krisipoke ***** válasza:
Az, hogy látod, hogy nem arra hajt, attól még igen. Mármint, egyáltalán nem biztos, hogy a szex az elsőszámú célja, de ezt minden fiú akarja, így vagyunk beprogramozva. Még akkor is, ha esetleg azt mondjuk, hogy teljesen jó így nekünk, azért nagyon vágyunk rá.
2013. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!