Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/Apukák! Mit gondolnáto...

Anyukák/Apukák! Mit gondolnátok/tennétek ha megtudnátok, hogy 12-13 éves gyermeketek már szexuális életet él?

Figyelt kérdés
szerintetek ez már normális ennyi idős korban? kereshető hiba a szülőben, ha a gyereke ennyi idősen a másik nemiszervével játszadozik felnőttek módjára, vagy ehhez nincs köze a neveltetésnek és a szülői hozzáállásnak? ti hogyan látjátok ezt?
2009. aug. 13. 01:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

hát meglepődnék...

de kimosnám a gyerek fejéből h továbbra is csináljon ilyet. Majd ha 16-17 éves lesz, visszatérünk erre a témára addig NEM. És tudnék olyan büntit kitalálni h nem is lenne kedve hozzá csak ha eljön az ideje.

2009. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiamat már óvodás korától el fogom kezdeni lassan felvilágosítani. Nálunk nem lesz gólya, csak a "rideg" valóság. Iskolás korától igen is fog hallani az óvszerről, az abortusz szörnyűségéről. Ha ezzel nő fel, remélem alap lesz neki a védekezés, mint a reggeli fogmosás.

Ha 13 évesen szexel először?? Remélem beavat és ésszel fogja csinálni, ahogy tanítottam. Ebben világban nem tehetek többet érte ezügyben. Kalitkába nem zárhatom...

2009. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Először kétségbe esnék majd lbeszélgetnék vele.Megkérdezném kik a barátai hogy már ilyen fiatalon elkezdte.
2009. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sajnos ezen nem tudunk változtatni :) azt tanácsolom adj neki egy csomag gumit, hogy ne legyen baj. még jófej anyukának/apukának is fog tartani
2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
18%
én még csak 13éves vagyok de már tavaly óta nem vok szűz:P
2010. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!