Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz lenne, ha South...

Nagyon gáz lenne, ha South Parkos pólóba mennék suliba? Mit gondolnátok egy ilyen pólós 17 éves srácról?

Figyelt kérdés
:)
2011. okt. 4. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Hello Kitty sokkal jobb lenne! (Tök jó, az előző mondat minden szavában van dupla mássalhangzó. ☺)
2011. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

semmi gázosat nem gondolnék.

nekem is volt anno, szerettem hordani :-)

múltkor megtaláltam és abban vittem a játszótérre a két kicsimet, hát néztek is nagyon a trendi anyucik borzadályos arccal, hehe...


30/N

2011. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk a Martens-em se nagyon illik a homokozóba... no mind1
2011. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

utolsó, jófej nőci lehetsz :D tök jó hogy annak ellenére hogy gyerekeid vannak, megmaradtál ilyennek :D

Kérdésre válaszolva: nem gáz, szerintem tökjó

2011. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zkriszti3 ***** válasza:
88%
Inkább ilyen ruhát vennék fel,mint magas sarkút,miniszoknyát a homokozóba.
2011. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

00.31 és 00.32-es vagyok


köszi a dicséretet! :-)

(igyekszem)

remélem a gyerekeim is így fogják gondolni még kamaszként is


utolsónak: meglepődnétek, milyen puccparádé megy a játszón, nem győznek egymásra licitálni az anyukák a saját meg a gyerek kinézetében (is, meg hogy kinek volt drágább a babakocsija stb). Én meg sajnálom szegény kicsiket, hogy folyton rájuk szólnak és nem engedik játszani őket, mert "jajj, hogy fogsz kinézni, gyerek ki azonnal a homokozóból", "ezért vettem olyan rohadt drágán, mit műveltél a nadrágoddal", "nehogy leülj te szerencsétlen, nem látod, hogy piszkos" stb. :-( persze a gyerekek a legújabb kollekciós next-ben feszítenek - illetve feszengnek a homokozó szélén vágyakozva...

anyukák meg ülnek a padon és csodálják egymás műkörmeit, és természetesen eszük ágában sincs odaülni a gyerek mellé, vagy valami közös játékba kezdeni. Szánalom, komolyan mondom, mert sajnos ez a többségi viselkedés mifelénk...

2011. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
háááát ahhoz tényleg ismernem kellene téged, de így utcán azt gondolnál hogy kicsit éretlen lehetsz, vagy nem gondolnék semmit, semmi különöset, ha meg ismernélek akkor úgyse ez döntené el.
2011. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolnám,hogy jófej lehetsz és,hogy van 1 közös témánk :D

15l

2011. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mit mondanák rá?Semmit..
2011. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kell add nekem :D
2011. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!