Mit tehetek? 14/L

Figyelt kérdés
az apám feleségul akar venni egy not akit én nagyon utálok,és hiába mondom meg neki azt mondja majd megszeretm,de sosem fogom kedvelni azt a not.

2012. szept. 28. 19:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

szerintem Te eldontotted, hogy utalod a not (nem tudom mert, hianyzik anyukad, feltekeny vagy apukadra, vagy jo utalkozni, mittudomen).

meg nem gondoltal arra, hogy az, hogy vasarol neked es el akar veled menni mukormoshoz arra jo, hogy megismerjen, osszebaratkozzatok, hogy ne utald, stb..?

14 evesen pedig siman elmosogathatsz vagy felporszivozhatsz, es nem latom be, merg problema, hogy edesapad csinal neked tizorait. Olyan nincs, hogy valaki sz arul foz, maximum elsozza a dolgokat, azt viszont tapintatosan lehet vele kozolni, majd legkozelebb nem rak bele annyit. Vagy megis van? Miben nyilvanul meg az, hogy rossz szakacs?

Amugy valaki irta, hogy "igy mas a helyzet, apukad egy plazacicat keszul elvenni". Nos, nem, nem mas a helyzet. Edesapadnak joga van azzal osszekotni az eletet, akivel csak akarja. Lehet utalni, lehet hisztizni, de ez van

2012. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, a 11-es választ is én írtam! Ha így könnyebb...
2012. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 21-es! Én írtam, hogy egy plázacicát készül elvenni. Nem arra értettem, hogy így már utálhatja és elmarhatja a jövendőbeli arát az apja mellől, csak arra utaltam, hogy a leírtak alapján már valahol meg tudom érteni a kérdező utálatát a hölgy felé. De ettől még most is azt mondom, hogy valóban ameddig rá nincs veszéllyel vagy rossz hatással a hölgy, addig nem tehet mást mint elfogadja, hogy ő lesz a mostohaanyja, ennyi.
2012. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szerintem durva a kérdező választottját azok alapján megítélni, amit a kérdező itt leírt. Hiszen ez csak egy vélemény, az egyik oldal. Lehet, hogy nem is plázacica, csak éppen így látja őt egy elkeseredett bakfis, és az előnytelen tulajdonságait hozta fel.


Egyébként kedves kérdező, miért kéne a nőnek kaját csinálnia neked a suliba? 14 éves nagylány vagy, a kivágott ruhákhoz tényleg kicsi, de egy szendvics elkészítéséhez bizony elég nagy.

biztos sok minden van a háttérben, ami miatt szomorkodsz, hogy ilyen helyzet alakult ki, és úgy érzed, jól megvoltatok a nő nélkül apukáddal.

De egy szinten most muszáj felnőnöd, és belátnod, hogy mi a legjobb, amit tehetsz: légy toleráns, rendes, korrekt a nővel, próbálj vele normálisan kommunikálni, próbáld megismerni, és engedd közelebb magadhoz, hogy ő is jobban megismerjen. Akkor majd tudni fogja, hogy milyen ízeket szeretsz és mit nem. Feltételezem, örülne neki, ha neked is ízlene a főztje. Mutasd meg azt is, hogy milyen ruhák tetszenek, mert ő nyilván csak próbálkozik eltalálni, minek örülnél, de ha nincs gyereke, akkor nem nagyon tudhatja, mit kéne vennie egy 14 éves lánynak.


Ha még duzzogni akarsz, és szeretnél még kicsit gyerekesen viselkedni, akkor legalább csináld úgy, hogy apukád ne nagyon gyötrődjön, neki is kijár egy kis boldogság. Gondolom én.

2012. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
én már az elején próbáltam kedves lenni,elfogadni ot,de nem megy.már kezd apa is másképp viselkedni,ot mindig megvédi és neki hisz még akkor is ha hazudik,úgy tesz mintha az anyám lenne parancsolgat nekem,amióta apa feleségul vette mégroszabb lett,de nem szólhatok semmit,mert akkor buntetésben leszek.úgy érzem apa már nem is szeret,de nekem csak o van és nem akarom,hogy bárki miatt is megromoljon a kapcsolatunk.
2012. okt. 27. 14:00
 26/29 anonim ***** válasza:

Igazán sajnálom. :(

Kicsit kettesben kéne lenned apukáddal, és elmondani neki ezeket, nem? Valahogy így: apu, tudom hogy szeretsz, de mostanában önkéntelenül is úgy érzem, hogy nem...

A többit bízd rá. Te pedig változatlanul légy rendes velük.

2012. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Jézusom, azért itt is vannak jó nagy idióták...

Mi az, hogy semmi köze hozzá? Bakker, talán az a köze hozzá, hogy az ő apja és gondolom egy ember gyerekkel már nem csak magának választ párt. Szerintem a kérdező apjának már lehetett volna annyi esze, hogy nem szed fel mindenféle hülye p.csát az utcáról, hanem legalább egy olyan nővel éli le az életét, akiről tudja, hogyha vele bármi történne, legalább a gyereket is el tudná tartani, nem csak egész álló nap telefonálgatni meg mindenféle hazugságot kitalálni. És ezek után még csodálkozni is fognak, hogy szegény kérdező egy lelki idegroncs lesz pár év múlva...De amúgy ha legközelebb hazudozik az a nőszemély, vedd fel a telóddal és ha apukád hazament, mutasd meg neki, hogy miket is mond a drágalátos cicababája, amikor nincs otthon...

2012. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Előző, de, az ember ha párt keres, akkor magának választ párt, és nem a gyerekének pótpapát vagy pótmamát. Pláne, ha az a gyerek már 14 éves, mint a kérdező.


Kérdező, érthető, hogy nem szeretnéd, hamegromolna a viszony apukáddal, csak hát ha ezt szeretnéd, az ott kezdődik, hogy fogadd el, hogy magának párt ő választ, és ne akard rákényszeríteni a saját látásmódodat és gondolkodásodat. Ettől ugyanis tutin meg fog romlani a viszonyotok.

2012. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mutasd meg apádnak ezt az írást, akkor amikor az anyajelölt nincs ott, és kérd meg hogy olvassa végig, és utána beszéljétek meg...


Szerintem jobban felfigyelne a problémádra

2012. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!