Mit tehetek? 14/L

Figyelt kérdés
az apám feleségul akar venni egy not akit én nagyon utálok,és hiába mondom meg neki azt mondja majd megszeretm,de sosem fogom kedvelni azt a not.

2012. szept. 28. 19:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Szeretned nem is kell, de elfogadni el kell. Apád is férfi, neki társ kell, ha az ellen a nő ellen nincs olyan kifogás, hogy alkoholista, ver téged, el akar adni pasiknak, akkor azon kívül hogy lenyeled a békát, nem tudsz tenni.


De képzeld el fordítva: szerelmes leszel, apád közli, hogy nem mehetsz hozzá, utálja a fiút, látni sem akarja. Mit tennél?

2012. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Mit szeretnél tenni? Már azon túl, hogy azt nyilván nem szabhatod meg, hogy apád kit vegyen el, ahogy apád se azt, hogy majd ki vegyen el téged.
2012. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ha én férjhez megyek nem fogunk apámmal élni szal ha nem is kedvelné nem kellessz minden nap elviselnie,de nekem azt a not igen és én gyulolom ot.
2012. szept. 28. 20:12
 4/29 anonim válasza:
100%
Gondolom, hogy milyen nehéz neked ez a szituáció, de talán tényleg el kéne gondolkodnod azon, hogy esélyt adj annak a hölgynek. Lehet, hogy nem az anyukád, de attól még lehet nagyon aranyos, kedves. Ha nem ismered/tudod, hogy kedves, akkor próbálj meg neki esélyt adni, menjetek el együtt valamerre és ismerkedjetek össze. Akár el is mondhatod neki, hogy milyen nehéz most neked ez. Biztos, megértené. Ha pedig tett ellened valamit, vagy olyat mondott, akkor mondd el nyíltan apukádnak az esetet. Szerintem ez a legjobb megoldás. Előbbinél mindhárman boldogok lehetnétek.
2012. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
És akkor hogyan gondolod? Te szeretnéd eldönteni, hogy kit vegyen el?
2012. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szeretned nem kell,de elfogadnod igen.

Te hamarosan éled majd az életed,mint tervezed Apád nélkül.Tényleg neki mostmár egyedül kéne élnie??

Légy türelmes,2 év múlva jobban megérted Őt.

2012. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi bajod vele?


Amúgy 18 éves korodig biztos otthon laksz, addig nem is fogsz soha fiúzni, nem?

2012. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
miért lenne baj,hogy azt akarom olyan felesége legyen akit én is kedvelek?
2012. szept. 28. 20:18
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ő fog vele ágyba bújni, ő lesz az, akivel megosztja az életét, ő az, akivel elmegy szórakozni, ő az, aki bevisz neki egy tányér levest, amikor beteg.


Te amúgy apukáddal laksz? Elvált vagy megözvegyült?

2012. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
az a bajom vele,hogy az a no semmire sem jó, a kajának amit foz borzalmas íze van,mindig engem kér meg,hogy takarítsak,mosogassak el,és ha nem én o nem teszi meg,mindenbe bele uti az orrát,ha apa nincs itthon általában felhívja a barátnoit és itt vihognak,mint valami idióták és még akkor is amikor én alszok,aztán meg persze azt mondja,hogy csak suttogtak és én csak meg karom ot utáltani az apámmal,még soha nem csinált nekem semmit pl. kaját suliba,még azt is apámnak kell,még az én szemembe is a szépet játsza,meg akar változtatni,mindig mondja,hogy menjek el vele csináltatni mukormot,kivágott ruhákat vesz nekem,stb,pedig tudja,hogy én nem olyan lány vagyok.
2012. szept. 28. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!