Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehet egy kamasz lány,...

Mit tehet egy kamasz lány, hogy ne keljen a szuleivel egy fedéla alatt élnie, de nincs elég pénz kolis sulira?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretnék már kolis suliba menni,de nem tudnánk fizetni,viszont a szuliem megorítenek,olyanná akarnak tenni aki nem vagyok,nem hibázhatok,nem lehetek onmagam.soha semmi rosszat nem tettem ami okot adna nekik,hogy nem bízannak bennem,nincsennek is igazán barátaim csak akikkel a suliban beszélek,én más vagyok,mint a legtobb tinilány,de a szuleim elvárják,hogy pont olyan legyek(persze a normálisabb fajta aki nem iszik meg hasonlók).a szuleimmel meg semmit nem lehet megbeszélni,nincs se jó se rossz viszonyunk egyszeruen csak a lányuk vagyok és ennyi,de azért szidni tudnak meg állandóan piszkálni,hogy mindig itthon vagyok,nem értik meg,hogy a kornyezetemben nem találok senkit aki olyan,mint én,akivel meg esetleg barátkoznék az nem akar velem barátkozni.

2012. szept. 21. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló azt írta, h a koleszban még ennyi szabadságod sem lenne, én ennek az ellenkezőjét tapasztaltam. Megvannak persze ott is a keretek, ott is lehetnek elviselhetetlen emberek, de nem feltétlenül. A pénzbeli dologra meg azt tudom mondani, h én egyházi gimibe jártam és csak a menzáért kellett fizetni, a lakhatás ingyen volt. Az utazás persze elvisz vmennyi pénzt, de nem kell minden héten hazamenned ha nem muszáj. Sztem te is megpróbálhatnál keresni egyházi fenntartású iskolát, hidd el, nem mindegyik papnevelde meg apácazárda, az enyém sem az volt :)
2012. dec. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!