Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál, ha 17 éves...

Mit szólnál, ha 17 éves lányod rendszeresen fiúkkal kocsmázna?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:43
1 2 3
 21/24 eviciqee válasza:

18-as.


mért jó az ha nem adnak neki pénzt? szerintem ha egy pohár valamire-valót kap, az rendben van, nem kell egy láda sörre adni. plusz tudja a fene, de egy 17 éves lány-t meghívhatják a fiúk is valamire, s akkor már adósnak érzi magát, na ebből nagyobb bonyodalom tud kialakulni.


amúgymeg, szerintem teljesen renben van, ha vannak fiú barátai is (előbb-utóbb úgyis lesznek, s ez rendben is van). meg, hogy szórakozni is kell, ha suliban jól teljesít, s úgy álltalában nem buta lányka, akkor nemhiszem van ami miatt aggódni. ha kapott otthonról egy értelmi szintet, akkor nem fog annál lentebbiekkel tárgyalni, mert nincs amiről vagy úgysem érzi jól magát velük.

2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kocsmazzon fiukkal. Ha a fiuk alatt a baratokat erted, nem a nyomulos perverz allatokat. Vannak fiuk akikben jobban meg lehet bozni mint egy elfajult khm.. P.csa lanyban. En elengednem, ha nem inna mindig reszegre magat. Es legfokeppen biznek benne, hogy nem csinal butasagot. Es igy ez a bizalom kolcsonos lesz.
2012. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bumbi02 ***** válasza:

Mindenki elkezdi itt szidni a lányt, hogy késdobálós kocsmába jár.. De azért gondolkozzunk kicsit mielőtt lehordunk valakit.


Kocsma és kocsma közt is nagy különbség van. Én is járok kocsmába, havonta 2-3x, ha mindenki összegyűlik, de egy-egy ilyen alkalommal, eliszogatok EGY whiskey-kólát. Kocsmázás alatt nem azt kell érteni, hogy füstben, 12 sör után hányásban fetreng valaki. Ha a lány kulturáltan, kulturált kocsmákban kocsmázik, akkor nincs gond.

2012. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Jó sók hülyeséget írtok... Egy kocsmáról volt szó, senki nem mondta milyen jellegű, lehet jó hely. Az én baráti társaságomban is van egy 17 éves lány és néha a barátnői is jönnek. Nincs egy fél szó se arról, hogy valaki, valakivel akármit is csinálni. Z-t nem hagyjuk egyedül, a wc-ig mindig elkíséri valaki, vagy a pulthoz. Nem isszuk seggrészegre magunkat, és vigyázunk Z-re. Ha hatalmas kerülő is, Mindig 2 ember kíséri haza. A szüleihez mi mentünk oda, és elkértük, hogy had járjon velünk szórakozni és megbíznak bennünk. Szerintem ez járható út lenne, hogy esetleg egy kocsmázás előtt a szülő elhívja a srácokat egy pofavizitre legalább. De csak akkor, ha a lány beleegyezik, hogy e miatt ne érezze magát rosszul. Am meg az, hogy a lány mit csinál nevelés kérdése, mert van olyan 20 éves lány, aki seggrészegre tolja magát, én 20 éves fiú vagyok, és nem tartom szükségesnek a nagy mértékű alkohol fogyasztást, hogy jól érezzem magam. Egyébként milyen állapotban szokott hazaérni?
2012. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!