Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál, ha 17 éves...

Mit szólnál, ha 17 éves lányod rendszeresen fiúkkal kocsmázna?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként nem örülnék, amikor meg fiatal voltam, és a gimis csaj ismerőseink jöttek velünk, annak meg örültem :)
2012. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
én is ezt csináltam ilyenkor, bár elég ritkán,de kocsmáztunk néha... lehet nem a tökéletes időtöltés. rendes ember lett belőlem. igaz én saját pénzből szórakoztam, már 14 évesen dolgoztam időszakosan. ha nem akarod hogy menjen nem kell megtiltani,csak ne adj neki pénzt! mondd neki, ha kocsmázni akar, keresse meg a rávalót!
2012. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak 1 hónapban 1-2x és nem részegségig akkor jó. De rendszeresen ne járjon már el azért a sok alkesz ember közé...
2012. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Gepi válasza:
100%
Nagyon nem örülnék, főleg a mai világban. Azt gondolom nem tiltanám meg, inkább jobban figyelemmel kísérném a lépéseit. Persze diszkréten. felelősségem van, hogy jó irányba tereljem az életét. Nekem 13 éves a lányom, nagyon jó a kapcsolatunk, nehezen tudom elképzelni róla, hogy rendszeresen fiúkkal kocsmázna. Azt inkább, hogy megismerkedik egy rendes sráccal és egy kirándulás alkalmával betérnek egy kocsmába beszélgetni.
2012. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Nekem az unoka testvérem már 13 évesen járt kocsmába meg ilyen helyekre pedig az anyja elég szigorú de az a lényeg hogy neki semmit se ártott még mindig ugyan olyan cuki aranyos mint az előtt volt :D
2012. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Aki 13 évesen kocsmázgatni jár, arra az első gondolatai az embernek nem a cuki, és az aranyos..

Amúgy, nem örülnék neki. Néha belefér, de ne rendszeresen. 17 éves lány még nem olyan nagylány, hogy a 40-50es korosztályok "szórakozóhelyére" járjon.

2012. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Rat Poison ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, az úgynevezett "alja-réteg" Mekkái ezek a helyek. Ha mindenképp vedelni támad kedvük, inkább tegyék azt egy kulturált helyen, például egymás otthonában, elzártan az agressziótól és semmi esetre sem mélypontig! Fontos, hogy valamelyest megőrizzék a józanságukat és ne kerüljenek öntudatlan állapotba. Én legalábbis baromira nem örülnék , ha ilyesmire derülne fény a (feltételezett) gyerekemmel kapcsolatban.
2012. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan kocsma is ahova csak fiatalok járnak... még mindig jobb mint egy diszkó ami tele van drogosokkal.

A kocsma egy nyugis hely általában, lehet beszélgetni, iszogatni, nem csak alkoholt... szóval ha nem részegeskedik akkor szerintem semmi gond vele.

2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
mondanám neki : És engem nem viszel ?
2012. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

Még nem vagyok szülő,de 17 éves lány igen.Szerintem egy 17 éves lánynak a gondolkodásának már kellene olyan érettnek lennie,hogy ne menjen rendszeresen kocsmázni.Főleg ne alja helyekre,inkább járjon klubba vagy bárba,vagy akárhova,de ne egy sarki kiskocsmába.Ott mocskos alkoholisták tömkelege iszik.

Meg amúgy..most minek alkoholizálni egy TIZENHÉT ÉVES LÁNY(!)!?

És ha szülő leszek és a gyerekem ilyet csinál,akkor valószínűleg elgondolkodnék magamban,hogy hol is rontottam én ezt el,meg hogy milyen társaságba van szegény.És sajnálnám a gyermekem.

Egy lány(osztálytársam) tavaly jött Svédországból Magyarországra(sok év után) és mesélte,hogy ott kevés bolt van,ahol alkohol kapható és a svédek nagyon keveset isznak.Szerintem nem normális az alkoholizmus.Főleg nem tinédzserkorban.


17/L-igen ennyi

2012. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!