Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hagyjam, hogy a 16 és féléves...

Hagyjam, hogy a 16 és féléves lányom hetente 5-ször a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A lányom jóformán itthon sincs. Első szerelme, állandóan vele akar lenni. Hetente többször ott alszik, a fiú szülei azt sem tudom mit szólnak ehhez. Tanárok mindketten. Felhívni nem tudom őket, azt sem tudom hol laknak. Már egy kicsit sokallom ezt az állandó együttlétet. A védekezésre is én kérdeztem rá, most gyógyszert szed a lányom. Anyukák! Segítsetek! Ti engeditek az ennyi idős lányotokat? Mi lesz iskolaidőben? Ha nem engedem, üvölt velem, a 2éves öccse előtt :(
2012. aug. 23. 12:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia! Javaslom kérj segítséget pszichológustól, menj el tanácsadóhoz, mert ez így nem mehet.

Itt nem arról van rész szó, hogy hagyod vagy nem hagyod. Te is érzed, hogy valahol valami elúszott...16 évesen nem kellene hormonokat szednie. Csodálom hogy helyeslik ezt a fiú szülei, vagy legalábbis azt, hogy "tolerálják". Én elég könnyűvérűnek tartanám azt a lányt, aki 16 évesen a fiamnál alszik és a szüleiről is meglenne a véleményem. Bár remélem az én gyermekemet sikerül úgy neveljem, hogy 16 évesen másabb elvei legyenek.


No. 1 megmondanám a lányodnak, kezdődik az iskola, ott alvások befejezve. Ezen túl felvenném a kapcsolatot a fiú szüleivel, lássam, mi a helyzet.

16 évesen soha nem aludtam a barátomnál, de még 18 évesen sem. Ettől függetlenül együtt vagyunk már több mint 5 éve. Nem ezen múlik.


Javaslom kérj külső segítséget, mert egyedül nem tudod ezt megoldani már.

2012. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Fiús anyakánt nagyon rossz véleményem lenne Rólad, ha nem érnéd el, hogy megbeszéljük az "ittalvást"
2012. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Megkezdődött az iskola, a probléma megoldva. A lányom pénteken aludt nála, tegnap már nem és hétköznap a fiú jön hozzánk, mert a lányom tanul. :) A fiú anyját nem érdekli a fia, apukával konzultál mindenről. Náluk a lánygyermek a "menő". Megbeszéltem a fiúval, mi lenne, ha elhívnám magunkhoz a szüleit, azt mondta felesleges, ők nem foglalkoznak ilyesmivel. Pedig tanárok.
2012. szept. 9. 12:02
 34/35 anonim ***** válasza:

HA szeretnél egy unokát, akkor hagyjad!

ha nem akkor csak heti 1x aludhat, akkor is csak hétvégén, és azt is akkor ha már találkoztál a szüleivel, és tudod a számukat.

Hogy hagyhattad így elfajulni ezt????

2012. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerinted ha egy hétvégén egyszer alszanak együtt, vagy egy héten többször, akkor kisebb az esélye, hogy teherbe esik a csaj? Logika...
2012. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!