Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá ha a 14 éves lányotok nyelv piercinget szeretne? Egyáltalán megengednétek neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 22:23
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
63%

20-as: miért kéne látszódnia, ha egyszer magának csináltatja és nem a nagyvilágnak?

Kérdező, én megengedném. Én is 14 évesen csináltattam, jól megszenvedtem vele az 1. hónapban (folyton fel volt duzzadva, mert mint később kiderült, fémallergiám van), de amúgy nagyon szerettem. Jól nézett ki.

Aztán 1 csere alkalmával, amíg fertőtlenítettem a másikat, kb 1 perc alatt beforrt a lyuk.

2012. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

20-as vagyok, mert az egy dísz, test-ék a kategóriába tartozik, aminek előfeltétele az, h mások tetszését (is) kiváltsa. na. ennyi erővel chip-et tehetnénk a hónaljunkba, az sem látszódna jobban.

de mondom, csak kérdezem, no problemo, érdekelt.

2012. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%

én nem szülő vagyok, de sztm ennyi idősen még nem kell.. Külső szemlélőként, ha valaki azt látja, hogy egy általános iskolás lánynak van egyből következtetnek arra hogy milyen is az a lány..

Amikor ennyi idős voltam én is meg voltam érte őrülve, de a szüleim nem engedték. Most 18 vagyok és örülök is neki, mert feleslegesnek tartom. (Mondjuk ennyi idősen kérdezés nélkűl is megcsináltathatnám..)

Bocsi a kis regényért, de 1-2 évet mindenképp várjon vele:)

2012. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
30%
engednem, sot, meg ki is fizetnem. de profi piercerrel szurattatnam, ismerek egy lanyt, akinek egy rockkocsmaban szurta valami sarlatan, es valami olyan pontot talat el, hogy nem erzi es nem erezheti soha tobbe az edes izt. szoval inkabb normalis helyen, idoben, piercerrel, es az en tudtommal, mint a hatam mogott es maradando karosodassal.
2012. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
ja, es 16/L, 2 piercinggel a fuleben.
2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen csináltattam a nyelvembe. Nekem nem engedték, de nem is nagyon kértem engedélyt.Utána anyumnak elmondtam telefonon, eléggé kiakadt, de mikor pénteken hazamentem, és megmutattam neki azt mondta nem is rossz. Most 21 éves vagyok és már egy éve kiszedtem, valahogy nem tetszett már. Utánam kicsivel hugom is megcsináltatta, mára ő is kiszedte. Én meg fogom engedni a gyerekeimnek, szerintem nincs benne semmi rossz ,nyelvbe még a nyoma sem látszik. Ha előbb csináltatja szerintem előbb meg is unja, ha meg nem unja meg akkor valószínűleg tényleg nagyon tetszik neki. Ilyeneken nem akarok majd veszekedni a lányommal ha lesz, nem nagyon látom értelmét.
2012. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik a nyelv piercing... foleg 14 evesen.. pafff nekem nem jutott vna ilyen eszembe sot meg most sem.... 16L
2012. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
0%
Hagynám, hagy élje ki magát.
2012. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 holysmoke ***** válasza:
Én 15 évesen csináltattam ma már 24 vagyok nem bántam meg szerintem semmi rossz nincs benne vannak olyan ismerőseim akik már rég kivették mert kinőttek belőle.Szerintem jobb ha nem tiltod (mielött valami "sufniba" megcsináltatja )inkább menj vele egy normális üzletbe ahol tapasztalt szakvégzet ember csinálja nehogy baj legyen.
2012. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én átgondolnám, hogy most megengedjem-e vagy sem. Ha amúgy is kicsit lázadó, akkor várnék vele 1-2 évet. Ha viszont jó tanuló nagyjából és jól is viselkedik általában, akkor lehet, hogy megengedném. Sajnos a nyelvbe szinte minden ismerősömnek fájt, volt aki 1 hétig levesen élt, úgy begyulladt, volt aki pösze lett tőle, de most, kb. 7 év elteltével egyikőjük sem bánta meg.

Köldökbe én is csináltattam 14 évesen, azóta is meg van, és nem bántam meg. Szeretem, sőt ha kiveszem megtisztítani vagy kicserélem, szinte rosszul vagyok a "csupa"csupasz" hasamtól. :D

Nekem is van "ribancrendszámom", tipikus nonfi-pillangó minta, de 8 évet vártam rá, ezalatt az idő alatt eldöntöttem többször is, hogy nem fogom megbánni, majd megcsináltattam. De egyiket sem menőzésből. A párom családja előtt például szégyellem, de mondjuk nekem lejjebb van, úgyhogy a fürdőruha szépen eltakarja:)

2012. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!