Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, a Ti gyermekeitek is...

Szülők, a Ti gyermekeitek is ilyen gyerekesek 15 évesen?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom 1-2 órája nyaggat,hogy mit adjon Takács Nikolasnak születésnapjára.Normális az iyen mértékű rajongás ? Az én koromban hamarabb javasolták a pszichológust,mondván hogy "ez nem normális",minthogy milyen ajándékot vegyek. (Nekem sajnos nincs ötletem,nem ismerem ezt az előadót,maximum látásból.Javasoltam a sapkát,de az nem jó mert sok van neki.Valami ötletetek volna esteleg ?)
2012. jún. 26. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akárhonnan nézzük, a 15 éves még bőven gyerek.

Annak örülj, hogy Takács Nikolason pörög, és nem a szomszéd Pistikével a bokorban...

2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért akar venni neki valamit? Vagy hogy akarja odaadni neki? Én ezt nem egészen értem...
2012. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Nagyon örülök is neki.

2. Igen,oda szeretné adni.

2012. jún. 26. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Javasold, hogy ne vásároljon, mert amiket a boltban lehet kapni, abból százezer van neki (akárki is legyen ez a "sztár" :))) csináljon neki saját készítésű dolgot. Slideshow-t számítógépen, írjon levelet, verset, rajzoljon, csináljon otthon egyedi képkeretet, vagy dobozkát. Ilyesmit. Egyrészt tényleg egyedi lesz, másrészt nem is olyan drága, harmadrészt le is foglalja magát vele. 15 évesen teljesen jó.
2012. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy 15 évesen gyerekes és rajong az pozitívum,hiszen még bőven gyerek,az lenne a gáz ha már szexelne és azért nyafogna mikor aludhat a "szerelmével".
2012. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Takács Nikolas egy egy isteeeeeeeeeeen♥!imádom de annyira nem mint a lányod xd


http://www.youtube.com/watch?v=NxIeyyO78RY

2012. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
hát nem tudom de én nem sűrűn találkoztam a korosztályomban ilyen lányokkal, az ilyent nálunk ki is közösítették, mert úgy viselkedik mint egy gyerek. 12 évesen még elmegy a dolog, nade 15..kicsit durva számomra. de én is azt mondom, örülj neki,idővel rájön, hogy azért ezt már tényleg nem kellene ilyenidősen.. vagy mondd el neki tapintatosan, finoman a dolgot, hogy azért ezt már tényleg nem kéne. ne menjen diszkóba, semmi ilyen helyre, max koncert (mondom én, 17 éves fejjel) mert elég gyakran esik meg az ilyen idős lányokkal, hogy ott isznak, és hopp, véletlenül a szüzesség is ottmaradt.. vagy, ha rap-et szeret, semmiképp ne engedd el a konertjükre, mert ott még a fű füstjétől is be lehet állni, annyian csinálják.. én nem vagyok ilyen, és akármilyen furcsa, nem vágyom a péntekenkénti bulizgatásra, haverokkal lógni ezerszer jobb.. szóval szerintem örülj annak, hogy a lányod nem ilyen átlagos csaj, aki elmegy bulizni és egy hónap múlva kiderül hogy terhes, hanem takács nikoalst majmolja, nem iszik, nem füvezik, nem marad ki otthonról.. és mikorra már nem fogja ezt csinálni, idősebb lesz, és jobban tud magára vigyázni, jobban átlátja a dolgokat :)
2012. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
egy 15 éves gyerek,miért ne viselkedhetne gyerekesen,akik meg már pasiznak,szexelnek,buliznak na azok akarnak felnőttek lenni és felnőttesen viselkedni,egyátalán nem durva a rajongás ebben a korban teljesen normális,ennek így kéne lennie,örülj neki
2012. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
31%
Szerintem meg ha randizik, pasizik, bulizik stb., az normálisabb, mint egy ilyen szánalmas rajongás.
2012. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%

teljesen normális ez a viselkedés. vagy neked, mint szülő jobb lenne ha cigizne,drogozna,felelőtlenül szexelne?

inkább örülj,hogy az a legnagyobb problémád,hogy ajándékot akar adni egy énekesnek :)

2012. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!