Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen gyerekesek? Nem...

Miért ilyen gyerekesek? Nem is csináltam semmit.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos... eléggé félek milyen válaszokat fogok kapni erre a kérdésre de vettem a bátorságot és kiírtam.


Szóval egy elég idióta fiú ül mellettem és gondolom nagyon unatkozott ezért megszólított:

- Csilla te fingottál?

- Nem.

- De tudom hogy te voltál!!

- Hagyjál már légyszi!

- Haha


Ezután a beszélgetés után kiment a tanár és ez a fiú elkezdett hangosan üvöltözni hogy, ... Csilla fingott. Gondoltam h úgysem hiszik el amit mond mert mindenki tudja hogy a gyerek eléggé retardált. De nagyon is elhitték (legalábbis páran). Pedig én nem is csináltam semmit és próbáltam nem foglalkozni velük gondolván hogy ez is csak egy gyerekes "vicc" A tanár visszajött és abbamaradt a röhögés. De óra után kezdett minden pokollá válni. Szünetbe végig ezt kiabálták az egész iskolában kb.: 600 fő hallotta ebből olyan 400 el is hitte. Próbáltam bizonygatni hogy el sem követtem de hiába. Ez volt minden szünetben és órákon is. Utána minden szünetet a WC-be töltöttem és órára is akkor mentem be amikor már senki nem volt a folyosókon. Ebédszünetben az ebédlőben is végig ezt ordítozták ("... Csilla 1. órán befingott") és már nagyon elegem volt ezért nem is ettem inkább elrohantam. De mindenki azt hiszi hogy ez megtörtént. Mindenki...a barátaim, a fiú aki tetszik, a tanárok...az egész suli!!

Miért ilyenek velem? Nem ártottam nekik semmit(mármint azoknak akik ezt terjesztik, de másnak se) Egyáltalán mért csinálnak ebből a kitalált hülyeségből ekkora ügyet?? Mit tegyek?!?!


Rosszindulatú válaszokat nem kérek. Kérem akik nem tudnak normális választ adni ne írjanak.


2011. jan. 7. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért lett belőle ekkora ügy, mert látták rajtad hogy baromira zavar. Ha ilyen van, akkor legyinteni kell, és annyit mondani, na persze. Aztán röhögni. Ha ennyire a szívedre veszed, az kívülről úgy tűnik, mintha lebuktál volna.

Nem szabad ennyire a szívedre venni, mert annál jobban fognak vele cukkolni. És mindaddig, amíg így ki vagy akadva, piszkálni is fognak vele. Ha látják, hogy téged nem izgat, akkor leszállnak a témáról.

2011. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első:

Bocsánat lehet hogy rosszul fogalmaztam. Szóval persze hogy zavar de kit nem zavarna ha ilyeneket kiabálnának róla? Próbáltam úgy tenni mint ha le se sz@rnám és általában csak visszaszóltam hogy: "Biztosan te voltál és rám akarod kenni." meg ilyesmi (tudom nem valami jó beszólás). Szünetben is csak eltűntem és órán is úgy tettem mint ha meg se hallanám. Igazából csak az ebédlőben volt amikor kiborultam de akkor sem szóltam semmit csak MEGPRÓBÁLTAM higgadtan távozni. De tényleg igaz hogy barimora zavart csak nem mutattam ki. :D

2011. jan. 7. 17:35
 3/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen!
2011. jan. 7. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyi sok idióta van, ez a fickó is annak tűnik:)

Tényleg ne foglalkozz velük, minden csoda három napig tart.

2011. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel Te vagy az okosabb.
2011. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14/L 8.o.
2011. jan. 7. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad: ja, és aztán mi van?

Így már csak azért is röhögnek rajtad, mert magadra veszed.

2011. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Légy te az okosabb kérdezz vissza:


-És ha én voltam?

2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mond ezt a fiunak hangosan,hogy mások is hallják.:

amit mult héten muveltél nagyon gyerekes csín volt.Bár páran elhitték,nemérdekel. Tudod az ilyen emberek késöbb nem fognak semmire se menni.Nem állok le veled itt vitatkozni,egy olyan dolog miatt ami hülyeség.szerintem gondolkodj el azon késöbb mindenki azt kapja amit megérdemel.remélem megértetted,de én nem vagyok olyan mint te!

tényleg mond el neki,remélem sikerül!!sok sikert :)

2011. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!