Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez gáz, hogy 13 és fél éves...

Ez gáz, hogy 13 és fél éves vagyok és ennyi káros dolgot csináltam?

Figyelt kérdés
13,5 vagyok és nemrég voltam az unokanővéremnél és vizipipáztunk, és cigiztünk, vagyis elszívtam 3 szál cigit 2 óra alatt! meg megittam 1 doboz sört. De ez szerintem gáz. Sőt már a káromkodásra is rászoktam. Hogy szokjak le róla??
2010. júl. 16. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

A káromkodással szerintem nincs akkora gond..kivéve ha nagyon sokat káromkodsz..de egy-két szó néha-néha még megbocsájtható:D

A cigizéssel van itt a baj:S ne cigizz többet,könnyen rászokhatsz..utasítsd vissza egész egyszerűen.

Az 1 doboz sör lánynak??XD 13 évesen??Hát..az is egy picit fura..meg rossz fényt vet rád a normálisabb fiúk szemében..BÁR ARRÓL IS KÖNNYŰ LESZOKNI;)

13 évesen nem kell,hogy elcs-szd az életed:D

Sok sikert:D hiba felismerve:D javadra váljon!

2010. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyszerű, amit az ember nem akar csinálni, arról le tud szokni. Figyelj oda magadra, és nem fogsz annyit káromkodni. Egyébként gáz szerintem, amiket csinálsz, gondolkozz el, hova vezet ez.
2010. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
1.: Honnan vetted, hogy lány, mellesleg a vizipipa nem nagy cucc, a cigi a legnagyobb bibi ebbe az egészben. De neked, még jó, mert te érzed, hogy ez nincs rendjén. Ne cigizz, semmi értelme, semmi jó nincs benne.
2010. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
A káromkodás nem olyan gáz, mint a cigi. Vízipipa is ok, egyszer kétszer. Egy doboz sörtől se lesz bajod. Kipróbáltad őket, ok, csak ne szokj rájuk.
2010. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak az akaraterőd kérdése..


Képzeld azt, hogyha káromkodsz meg cigizel meg iszol, te is csak olyan lúzer vagy mint a többi akik majd az aluljáróban végzik..


És amikor nem tudod megállni, akkor vagy igazán egy gyenge hitvány nulla..

2010. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
88%

Ez valóban súlyos következményekkel járhat. Egyszerűen mondj rá nemet és kész! Ha emiatt cikinek tartanak a többiek, akkor nem is barátok.

N/17

2010. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kösziii. És lányvagyok. De nem vagyok alkoholista. De szerintem mindent ki kell próbálni 1x. És rájövünk h semmi jó nincs benne
2010. júl. 16. 20:59
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez a beszéd!
2010. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
70%
én is 13 vagyok de fiú és már én de még soha nem cigiztem a többi az me volt de a cigi sose jutott eszembe, a vizipipát nagyon szeretem :D sör meg csak ritkán :)
2010. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra ne hogy rá vigyenek másra is,hisz te magad is látod hogy ettől nem lettél nagyobb,vagy felnőttebb.És gondolj bele mi van ha valaki azzal áll elő hogy az a menő akit ennyi idősen már idősebb fiúk kezelgetnek.Mert sokszor ez idáig is elvihet.Azt meg nem kell mindig elhinni amit mások mondanak,ezt úgy értem ha bele akarna valaki vinni a rosszba,mert sokan kamuznak is.Légy önmagad.Azt hogy ezeket kis mennyiségben kipróbáltad még nem akkora nagy baj,csak ne hogy még tovább menj,mert sok ilyet lehetett hallani.


A káromkodásról le tudsz szokni magadtól,ne akarja te is olyan ócskának tűnő hörögető,buli maca lenni.Mert pár év és akár még tovább mehehtsz.De úgy látom te ennél okosabb vagy,hisz magad is beláttad ez nem jó.Csak azért mert más menőnek,jónak tart valamit,nem kell követned,légy egyéniség,nem befolyásojon főleg a rosszba belevitelelel senki.

2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!