Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez gáz, hogy 13 és fél éves...

Ez gáz, hogy 13 és fél éves vagyok és ennyi káros dolgot csináltam?

Figyelt kérdés
13,5 vagyok és nemrég voltam az unokanővéremnél és vizipipáztunk, és cigiztünk, vagyis elszívtam 3 szál cigit 2 óra alatt! meg megittam 1 doboz sört. De ez szerintem gáz. Sőt már a káromkodásra is rászoktam. Hogy szokjak le róla??
2010. júl. 16. 17:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

18-éves korodra már füvezni is fogsz

ezt abból gondolom mert vevő vagy az ilyenekre és ha van ki belevigyen akkor ki is fogod próbálni... ezt tapasztalatból mondom... a középiskola belevisz ilyen dolgokba is pl. a berúgás minden hétvégén a bálokba meg a bulikba persze ez is csak akkor hogyha olyan a társaság... nekem mostanra sikerült annyira tisztán látni a dolgokat lehet élni ezek nélkül is... úgyhogy szerintem ha nem sinálod rendszeresen a dolgokat és nem is válik azzá akkor nincs vele gond :)

2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a világ vége, én 16 voltam mikor először cigiztem, a sörre nem emlékszem de egyiket se szerettem meg annyira hogy rászokjak :)

Káromkodást könnyű megállni bár néha rám is rám jön (főleg ha sokat játszom a gépen) x)

Számolj el magadban háromig mielőtt kimondanád, azt meg gondolom felfedezted hogy a sör keserű, fujj :) pedig én fiú vagyok.

Szal sztem ne aggódj, nem gáz ez még, főleg ha már fel is tűnt neked.

20/f

2010. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

régebben cigiztem (11-12) de leszoktam róla mert rájöttem hogy hülyeség..amúgy én is szoktam vizipipázni szerintem jó,bár mindenki azt mondja károsabb mint a cigi :/

egy a lényeg: NE SZOKJ RÁ!


13/L

2010. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nem

13/F

2010. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!