Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért káros a gyerekekre, ha...

Miért káros a gyerekekre, ha látnak meztelen nőt zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert az RTL klubot többek között azért is jelentették fel, mert nők zuhanyoznak Alekosz műsorában. Szerintem az sokkal károsabb ha bikiniben zuhanyzó lányokat mutatnak, mert így azt nevelik a gyerekekbe, hogy a meztelen emberi test olyan ronda, hogy még fürödni sem szabad meztelenül. Ez sokkal többet árt.
2011. máj. 18. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a hülyeséget!
2011. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem azzal van a gond, hogy meztelenül zuhanyozik egy nő, hanem hogy ezt a tv-ben teszi. Tehát a gyerek azt gondolhatja, hogy bármikor ledobhatjuk a textilt bárki előtt. A meztelenül zuhanyozás természetes, de csak otthon (szerintem).
2011. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

az még kevésbé káros mint az amit a minap hallottam:


van egy mese pinaták vannak benne - aza mexikói ütögetős játék- állatfigurás mese elég bugyuta de már leteszteltem nézte a kislányom és egyszer csak hallom hogy mondják benne:


te nem vagy normális te hülye idióta meg még 4 ilyen jelző.

természetesen azonnal elkapcsoltam és ez gyerekeknek való adón megy.


tegnap a jonnny bravo- ment a c. networkon abban is van pár érdekes téma ami nem való mégis este hat elött megy.


szóval teljes az elképedés és ezek után a meztelen cicik már nem is számítanak.


a hiradó alatt fürdetjük a kislányt hogy ne lássa a durvákat. ennyit tudok tenni a védelme érdekében amikor kukába dobott csecsemőket és agyonharapott kisgyerekeket mutatnak ... legalább ezt ne lássa.

2011. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Hát ha vállalják a nők bármilyen műsorba, hogy kamera előtt fürdenek, vagy öltöznek, azt szerintem be lehetne mutatni. A szex, az alkohol, a trágár beszéd és a cigaretta tényleg káros, de egy zuhanyzó nő látványában semmi rossz nincs, sőt ez a világ egyik legtermészetesebb dolga, hogy tisztálkodni kell.
2011. máj. 18. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Valóban nem igazságos a megítélés.. de már megszokhattuk ezt.
2011. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
ha ilyeneket nézel az is legalább annyira káros mint amit felsoroltál
2011. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
36%
Itt egyáltalán nem azzal van a baj hogy fürödnek bakker.Hanem azzal hogy anyaszült meztelen segget meg csöcsöt látnak a 4-5 éves gyerekek is.
2011. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi baja egy gyereknek, ha a "segget, meg a csöcsöt" fürdés közben látja. Nem szexről van szó, hanem zuhanyzásról.
2011. máj. 18. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert gyűrűzik be hozzánk is az amerikai médiára jellemző álszentség. Mutatnak egy meztelen mellett fél percre? +12 Teljesen meztelen női test? +16 Pár rövid szexjelenet? +18 durva káromkodás? Hát, ha nagyon durva, esetleg +12. Üsd-vágd, féltonnányi lőszer elfüstölése? +12 (ha nem véres) vagy +16 (ha eléggé az). Brutális, belezős gyilkosságok? +18 (bár ha elég rövid és "sejtetős" a jelenet, meg lehet úszni +16-tal)


Na most így összepárosítva a besorolás szerint egy másfél órás lövöldözős-verekedős akcióhegy (feltéve, hogy kevés ketchupot használnak) ugyanolyan káros, mint egy pár női mell. A szeretkezés látványa meg egy szinten van kártékonyság szempontjából egy horrorisztikus kibelezéssel. Röhej? Röhej.


Mondjuk nálam a szüleim letojták az ilyen besorolásokat általában mind filmekben, mind számítógépes játékokban. Normális ember lettem mégis. Szóval, ha lesz gyerekem, én sem fogok különösebben törődni ezzel a besorolósdival. Szvsz kb. 80%-ban baromság az egész. Annyit aláírok, hogy egy brutális horrorfilm nem egy 10-11 évesnek való (egyszer próbáltam ennyi évesen ilyet nézni, rémálmom is volt tőle egy jó ideig, de nem is akartam horrort nézni utána egy pár évig), de aztán ennyiben ki is merül az egyetértésem ezzel a "karikázósdival".


f21

2011. máj. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!