Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen gyerekesek? Vagy...

Miért ilyen gyerekesek? Vagy ezt nem is tudom minek nevezzem!

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok, csak páran vagyunk magyarok.


Van egy fiú aki szintén magyar és nagyon tetszik :) A fél suli azt hitte egy csomó ideig, hogy járunk, de aztán rávezettük őket, hogy nem.. Most viszont nagyon feltűnően udvarol megint. (jól nézel ki, közös programok ahova ,,tök véletlenül" csak mi ketten tudtunk menni...) Mindenki azt hajtogatja, hogy mennyire összeillünk mert ugyanazok vagyunk csak egyikünk fiú a másik meg lány. Mindez azért mert balkezesek és idegesítőek vagyunk :D De az külföldiek meg beszólogatnak. Például múltkor beleragadt a rágó a hajába és megkért hogy vágjam ki a külföldiek meg beszóltak hogy mit anyáskodom :S meg az utcán átkiabálnak, hogy mért nem kézenfogva megyünk.. De a tanárok is! Például kicsit elméláztam matekon és felszólítottak, megkérdeztem a padtársamat, hol vagyunk a tanár meg beszól, hogy ,,Jó reggelt! Remélem szépet álmpdtál XY-ról!" Már nagyon idegesít -.-"


12,5/L


2010. nov. 10. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés...

kb. 1 hónapja tetszek az egyik oszt társamnak :)

(nekem is tetszik:D)

Szintén nagyon feltűnő volt amit csinált... Érdekes módon mindig a közelembe volt...Ölelgetett (állítólag csak hogy piszkálja a többi lányt ezzel :D)

Engem is nagyon piszkáltak.

Aztán egyszer meg kérdezte M. hogy járnék-e vele.

Erre nem lehetett nem-et mondani XD

Szal mikor látták hogy járunk ak piszkáltak, de már másnak nem...

Azóta se piszkának


M.<333333333333333333333333333333

(LLLLLLLLL)

2010. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*másnap
2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkább tanulj fiúzás helyett...

tudom, hogy azt érzed, érett vagy már rá, de hidd el, NEM.

2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: voltál te már szerelmes? akkor nem tudsz másra figyelni. amúgy jó tanuló vogyok
2010. nov. 12. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy szerelmes:) Majd később megérted.
2010. nov. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi...nem vagy szerelmes??? Kicsi 12 eves.....,,Voltal te mar szerelmes''?...Ahh....Jajjjj...nem mondok semmit:D
2010. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!