Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi medencében fürödnek...

Családi medencében fürödnek gyermekeitek, ha ti nem vagytok benne?

Figyelt kérdés
Csak ők benne,de ti ott álltok kívülről a szélénél,tehát nem felügyelet nélkül! Arra a nagy családi medencére gondolok,amiben többen is elférnek. A kisebbik fiam 3 éves,neki ciciig ér a víz, a nagyobbom 5 éves és neki meg köldökig. Mindig csak apával fürödnek,egyedül nincsenek benne. Én 33 hetes kismama vagyok,csak combig állok bele,de jól lehűt így is. Szóval ti hogy oldjátok ezt meg?Köszönöm.

2012. jún. 23. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél karúszót, akkor ha egy pillanatra megbotlanak nem merülnek el és még el tudod kapni őket, de azzal se szabad egyedül hagyni őket.
2012. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Mi mindig bent vagyunk mellette, mert egyedül uncsi a lányomnak.

Ugyanúgy ahogy az előző mondta, karúszó mindig van rajta.


Ha 2 kisgyerekem lenne, int nektek, karúszóval engedném őket egyedül is, ha kint vagyok a medence mellett. Ha el kell mennem mondjuk wc-re, akkor kiparancsolnám őket addig.

2012. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk rendes nagy medencénk van, földbe süllyesztett, 150 mély.

2,5 évesem sokat van bent egyedül, én nem bírok egész nap ázni, ő bírja :) úszógumiban lubickol, nem megy be a közepére, csak a szélén, én meg ott ülök mellette, ha belefejelne a vízbe, már kapom is ki :)

már 1 éve tanul úszni, így nem félünk beleengedni őt, ha nem ilyen mély lenne akkor méginkább bemehetne egyedül is, viszont pont a medence miatt felügyelet nélkül egy másodpercet nem hagyjuk a kertben!

2012. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!