Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltennétek olyan ruháitokat...

Feltennétek olyan ruháitokat vagy gyermekeitek ruháit teszveszre, ahol ti magatok próbáljátok fel őket?

Figyelt kérdés
Vagy csakis próbababával? Milyen típusú ruhát vállaltok be a saját testeteken, és milyet nem?
2012. jan. 30. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami jó rám (értsd nem azért adom el mert kinőttem/kihíztam), azt nagyon szívesen felveszem és fotózom le úgy. Én is jobban szeretem, ha látom, hogy milyen felvéve egy ruha.
2012. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltenném úgy, de általában azért adok el valamit, mert

a. a gyerek kinőtte, úgy meg már nem néz ki jól, meg mondjuk a gyerekről nem is szívesen tennék fel képet a vaterára, teszveszre

b. rám már nem jó, na azt se szívesen tenném ki a kirakatba, hogy be se tudom gombolni a nadrágot :)

2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem most fent van vagy 20 cuccom, mindet én vettem fel. nincs rajta a fejem, nem vagyok felismerhető. Azért adom el, mert szerintem nekem nem áll jól, vagy megunta, esetleg nincs hová felvennem (pl egy csipkés hálóing, ami ihlette a kérdésemet) beszóltam miatta, hogy nem szégyellem magam 2 gyerekes anya létemre mutogatni?! A képen aláöltöztem a csipkekombinénal, pont hogy ne legyek tök csupasz, a többi cuccon is szerintem még belefér ahogy beálltam, pesze igyeszem úgy pózolni, hogy előnyös legyen a ruha, mert kinyomott hassal, lógó vállakkal sehogy sem fest a sima póló sem, senki nem veszi meg...erre beszóltak, nekem meg rosszulesett.

Gyerekek: tettem már fel olyat is, amin a gyerek nem felismerhető, kinőtte a ruhát, ezért korábbi fotót tettem be róla. Így gondoltam, anonim módon, nekem még facebookom sincs, hogy az én családomat kukkolja az összes rokonom :)

2012. jan. 30. 19:25
 4/6 A kérdező kommentje:
beszóltaK miatta, meg még jó néhány helyen elgépeltem, bocsánat!!!
2012. jan. 30. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én minden ruhát csak úgy fotóztam, hogy nem volt "benne" senki. Vagy a padlón vagy az asztalon kisimítva letettem (gyerekruhák), vagy pedig vállfára akasztva fotóztam le (kismama ruhák).

Nekem őszintén szólva eszembe sem jutott úgy fotózni, hogy valakin rajta van a ruha.


De a beszólásokat én sem értem. Talán tényleg a kombiné miatt, túl szexis volt esetleg?

2012. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem kihívó, nem tudom szexis-e, én nem látom magam annak :), maga a cucc szép, én meg aláöltöztem, egy kis részen áttetszik a bőröm, de a gyomrom tájékán, mégcsak a köldököm se látszik, szivacsos betét van a melltartóban, így ott se ficeg semmi kompromittáló...
2012. jan. 31. 04:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!