Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek? (Vásárlás)

Megengednétek? (Vásárlás)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mennénk vásárolni egy kisváros "plázájába". Hétköznap délután mennénk anya lerakna minket és mi 2en mennénk be.. Érettek vagyunk azaz senkivel nem mennénk el vagy ilyesmi. Meg nem is 50 szatyorral mászkálnánk hanem egy pár cuccot vennénk és ennyi. Leginkább ruha/cipőboltokba mennénk, könyvesboltba meg kajálni. Kb 2-3 óra lenne az egész. És még annyit hogy ti mennyi pénzt adnátok?

2012. máj. 10. 20:53
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

Igen, Én is egyedül a barátnőimmel mentem plázázni. A mi városunkban sincs pláza csak a következőben :D Amikor a szülők nem értek rá akkor busszal is átmentünk :) Semmi bajunk nem lett a mai napig nincs :)

Általában 6-7 ezret szoktam kapni drágább dolgokat pl. gatya (ami 3-4 ezer vagy több) csak a szüleimmel vettem. De pl. pólók, kiegészítők vagy olcsóbb dolgok (leárazott) azt megtudtam venni és még eltudtunk menni enni is.

2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát, engem először 14 évesen engedtek el a barátőimmel járkálni. Te ehhez még fiatal vagy.
2012. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engem 15 évesen engedtek el először


18l

2012. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mind1.. Már elmentünk :DD Semmi baj nem volt.. (:
2012. máj. 20. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!