Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek? (Vásárlás)

Megengednétek? (Vásárlás)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mennénk vásárolni egy kisváros "plázájába". Hétköznap délután mennénk anya lerakna minket és mi 2en mennénk be.. Érettek vagyunk azaz senkivel nem mennénk el vagy ilyesmi. Meg nem is 50 szatyorral mászkálnánk hanem egy pár cuccot vennénk és ennyi. Leginkább ruha/cipőboltokba mennénk, könyvesboltba meg kajálni. Kb 2-3 óra lenne az egész. És még annyit hogy ti mennyi pénzt adnátok?

2012. máj. 10. 20:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja a kor 13, 12 : D
2012. máj. 10. 20:54
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi, de én nem engedném el a lányom.....főleg nem hétköznap, mert még suli van, és még is csak 12-13 évesek vagytok...majd egy pár év múlva lehet. :)
2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
??? Istenem, persze. Nem tudom, milyen boltokba akartok menni és hogy álltok anyagilag, de engem ennyi idősen már engedtek. Anyu adott 3000-5000Ft-ot, meg még vittem zsebpénzt.
2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
elengednáém és adnék kb 4000 ft-ot
2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

hát igazából 1kor vége a sulinak és kb negyed óra az út.. kb 3kor mennénk

és köszönöömmm :))

2012. máj. 10. 21:13
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyen Takko, Deichmann, New Yorker, Espirit, Alexandra esetleg enni a Mekibe... Vagy a pizzázóba. :D
2012. máj. 10. 21:16
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne mennyetek!:D4-5k-adnék.De én bármilyen ciki anyával vásárolni én elmegyek néha mert kíváncsi vagyok mit gondol az adott ruháról(és nála van a pénz így nem kell kérni) ha nem tetszik neki de nekem nagyon és nem akarja meg venni akkor össze gyűjtöm rá a pénzt és meg veszem magamnak.
2012. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
kajára kettőtöknek 2500 Ft-ot, a többi attól függ, hogy mire van szükség. A többi anyagi helyzettől függő, na meg hogy teljes ruhatár felújítás kell, mert idén nyárra kinőttél mindent, kéne nadrág meg cipő is, vagy csak egy-két cuccot szeretnél.
2012. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a probléma? Az hogy kettesben akartok lógni? :) Ez aranyos. Anyukád elvisz titeket, gondolom megy is értetek, én nem izgulnék a helyében, és gondolkodás nélkül belemennék.


Azért kedves válaszolók, New Yorkerben nem lehet még egy farmert sem venni 4-5 ezer forintért, nem hogy még mellette kajálni is. Én attól függően, hogy mennyi mindent szeretnél vásárolni, adnék neked pénzt.


Kérdező: Kisvárosban New Yorker? :))))) Pesten, Pécsett, Szegeden voltam már New Yorkerben, gondolom Debrecenben is van, de ezek közül egyik sem kisváros. Szegeden is csak most október óta van, Szeged pedig szerintem elég nagy város :)

2012. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát végülis nem annyira kicsi. Megyeszékhely de amiket felsoroltál azok közül egyik se . :D És köszi mindenkinek! ;)) Amúgy cipőim vannak csak nadrág meg egy csomó póló kell.. Azt szerintem majd a Cosmosba mert ott olcsóbbak és jól néznek ki.
2012. máj. 11. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!