Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kezdem kellemetlenül érezni...

Kezdem kellemetlenül érezni magam. Ez nem furcsa kissé?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és lány.

A mi környékünkön (vidéken élek) szinte már minden fiúnak és lánynak volt már pasija meg csaja, Csak a mi iskolánkban vagyunk olyan elmaradottak, hogy még nem csókolóztunk meg ilyesmi. Járok táncra így hallom, hogy azok a lányok akik másik iskolába járnak már sokadik pasijukkal "járnak". Csak erről tudnak beszélni. Ezt tudják a szüleik és nem féltik őket?

Tudom h kicsit máshogy gondolkodom mint ahogy kéne és magát a kérdést sem nagyon lehet leszűrni, bocsánat.


2012. máj. 3. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha így gondolod.:)

Szerintem még pár évet nyugodtan ráérsz.Addig örülj míg gyerek vagy(ez lehet hülyén hangzik de ha idősebb leszel megérted).Én 22 éves vagyok és először 15 éves koromban volt "barátom". Komolyan mondom én 12 éves koromban még homokoztam,fogócskáztam,bújócskáztam.:)

Szóval a pasis témával és a csókolózással,járással még ráérsz.:)

2012. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen azért még ne érezd magad kellemetlenül! Ez amúgy sem verseny. Csak azért ne legyen pasid,mert a többinek van. A fele amúgy is hazudik tuti. Nyugi! Minden jön magától.:-)
2012. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen?! Na neee :D Itt vagyok 19 évesen látod és barátnőm sem volt még :-)))
2012. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyon a barátnőim közül már mindenki "járt" valakivel...hát nemis tudom...sztem ráér még..
2012. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de rohan ez a világ már. Nekem 15 évesen volt barátom...vagy valami olyasmi, akkor volt az első csók is. És ez 2,5 éve volt. mondjuk én is le voltam maradva a környezetem nagy részéhez képest, de kit érdekelnek? :) örülj, hogy a sulis társaság viszonylag jó, a pasizás bőven ráér.
2012. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok és még nem volt barátom :).

Na igen, ilyenkor már érezhetné kissé kellemetlenül magát az ember, de 12 évesen...egyáltalán ne foglalkozzál még ezzel. Élvezd ki a gyermek éveidet, hidd el jobban jársz!

2012. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
12 évesen ne is akarj még pasit!!!! Még kislány vagy!
2012. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14 vagyok és én sem csókolóztam még és pasim sem volt :))
2012. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaj képzelem mekkora kapcsolat az 12 évesen xD Akárki akármit mondd, akkro még messze nem érett SENKI arra, hogy megértse egy kapcsolat miről szól. Kb azt bírom elképzelni, hogy fogják egymás kezét meg csókoloznak...
2012. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, két hónapja van barátom. Egyáltalán nem érzem lemaradottnak magam, de meg főleg nem vagy az. :)
2012. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!