Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Ti mit szólnáto...

Kedves Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, hogyha a 9. osztályos lányotok kettes lenne év végén fizikából?

Figyelt kérdés
Minden más tantárgyból négyes kivéve matek, biológia, kémia mert abból hármas. Kettese még soha nem volt év végi bizonyítványban. Nagyon erős gimnáziumba jár és viszonylag sokat tanul. Mit mondanátok erre?

2012. máj. 3. 16:48
1 2 3
 21/25 Szonjus ***** válasza:

Mindenkinek máshoz van érzéke. Ha megküzdött a 2esért az értékesebb, mintha nem tanulna soha semmit és mégis 5ös lenne... Szerintem. Persze számít az eredmény, de ha nincs hozzá érzéke és ez a maximum, amit ki tudott hozni magából, akkor el kell fogadni, mást nem tudsz tenni. Ha valamiféle büntetést, szidást kap, annak ellenére, hogy mindent megtett, azt szűrheti le, hogy nem elég jó neked, illetve, hiába tesz meg érte mindent így is csak lebszást kap, akárcsak, ha nem csinálna érte semmi és ezt egyszerűbb megtenni.

Ha nem tett meg mindent én akkor se szidnám le szó szerint, de megbeszélném vele.

2012. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 PONYlow válasza:
Én nem mondanék neki semmit. Szerintem ha fizikábol kettes az nem igazán nagy probléma mert arra nincsen tulságosan szükség a mindennapokban. Ez csak akkor probléma ha valami fizikával kapcsolatos szakmát fog tanulni. Majd akkor szolj rá ha matekból lesz 2 es: )
2012. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő,de kb ezt:

"Kislányom!Nem baj,ha kettes lettél fizikából.Arra azonban ügyelj,hogy meg ne bukj!A javítás pedig a te érdeked,úgy,ahogy minden más kötelességed elvégzése.Rád van bízva,hogy mit kezdessz az életeddel,csak tanácsot adtam!"

2012. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
gratulálnék neki! a fizika az egy nehéz tantárgy!XD
2012. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mit kellene mondani? Fizika nekem sem volt sohasem az erősségem, sőt a matek sem. Mindkettőből volt olyan év, mikor kicsin múlott csak, hogy nem buktam meg. Sőt magyarból is volt, hogy 2,1-el mentem át.

Ennek ellenére 4-es lett matek, 5-ös pedig a magyar érettségim. Egyetemen pedig 3-as a biofizika vizsgám :D

Nem kell máris temetni, ha nem érti a reálos tárgyakat, nem kell megvetni.

2012. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!