Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Ti mit szólnáto...

Kedves Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, hogyha a 9. osztályos lányotok kettes lenne év végén fizikából?

Figyelt kérdés
Minden más tantárgyból négyes kivéve matek, biológia, kémia mert abból hármas. Kettese még soha nem volt év végi bizonyítványban. Nagyon erős gimnáziumba jár és viszonylag sokat tanul. Mit mondanátok erre?

2012. máj. 3. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
azt, hogy lányom többre is képes vagy. egyébként gimiben baromi nehéz jó jegyet szerezni ilyen tantárgyakból.. ha kettes, hát kettes. meg ne bukjon, de törekedjen a jobbra.
2012. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Semmit! :)

Nem lehet minden tárgy az erőssége! Az én lányom a humán tantárgyakból szín jeles volt, a reálból, mint a matek, fizika, kémia, abból elég rossz, volt, hogy külön tanárhoz járt hónapokig, és így is csak 2-es lett év végén. :))

Ha látod, hogy sokat, vagy mindent megtesz érte, hogy jobb jegye legyen, akkor ne legyél rá mérges. Egyszerűen nem jó azokból a tantárgyakból. Nem leszek fizikus, vagy mérnők :))

2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Csak ne bukjon! Ha átmegy, élvezze a nyarat.
2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
nem dicsérném meg,de nem büntetném érte,mert k*baszott egy tantárgy a fizika..
2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Tanulnék vele minden óra előtt, és kikérdezném. Segítenék neki többet.
2012. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 klopusz ***** válasza:
100%

Hát nem örülnék neki, az biztos. Mivel most nyolcadikos, nem szeretnék jövőre a Te helyedben lenni (bocs).

Nyolcadikosként a kémia nem megy neki, fizika-matek-földrajz négyes, a többi ötös.

Segíteni nem tudok neki, nálunk a párom fizikus, de az odafigyelésemet és a kikérdezést felajánlottam neki.


Ha látod, hogy a lányod rendesen készül az órákra, ne piszkáld, biztosan más tantárgyhoz van érzéke.

2012. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Semmit.Ha erős gimnázium és sokat tanul,akkor ehhez a tárgyhoz nincs érzéke.Még van idő év végéig hármasra nem tudja felhúzni magát?Biztos,hogy sokat segítenék neki és jobban erőltetném,hogy több fizikát tanuljon.
2012. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akar fizikus lenni, akkor semmit nem szólnék. Én volt, hogy majdnem megbuktam németből, és ma már mestertanári diplomám van belőle. Tudom, hogy nem szabad ilyet mondani, de akkor nekem nagyon sok múlt a tanáron... Sőt most is szoktam olyan diákokat korrepetálni, akik hozzá járnak és megbuktak/ nem akarnak megbukni, és látom rajtuk, hogy egész sokat tudnak!
2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Sajnos én segíteni nem tudok neki, mivel én sem voltam soha túl jó fizikából. Apja pedig nem ér rá arra, hogy ezzel foglalkozzon.

Azt mondta, hogy feljavítani már nem tudja még akkor sem ha a következő egyben utolsó dolgozatát ötösre írja.

Igazából, én nem haragszom rá de valamennyire csalódott vagyok hiszen még soha nem volt kettese.

2012. máj. 3. 17:34
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mit szólnék, hogy milyen a hozzáállása. Ha azét kettes mert nemtörődöm, lusta, hanyag akkor biztosan megbüntetném.

Ha azért kettes mert tanul ő, de nem képes többre, akkor mit büntessek rajta? Ennyi megy neki, igyekszik, jövőre keresnék korrepetálót. Nem lehet mindenki jó mindenből.

2012. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!